نخست وزیر امارات متحده عربی شیخ محمد دوز واکسن Covid-19

چینی دریافت می کند

نخست وزیر و معاون رئیس جمهور امارات متحده عربی (امارات) و همچنین حاکم دبی ، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم روز سه شنبه دوز واکسن ویروس کرونا را دریافت کرد.

شیخ محمد در توییتر اخبار را به همراه عکسی از وی در حال گرفتن عکس واکسن Covid-19 به اشتراک گذاشت.

امروز هنگام دریافت واکسن COVID-19. ما برای همه آرزوی ایمنی و سلامتی داریم ، و ما به تیم های خود افتخار می کنیم که بی وقفه تلاش کرده اند تا واکسن را در امارات متحده عربی در دسترس قرار دهند. آینده در امارات همیشه بهتر خواهد بود. pic.twitter.com/Rky5iqgfdg

— حجت الاسلام شیخ محمد (HHShkMohd) 3 نوامبر 2020

طبق گزارش الجزیره ، شیخ محمد یک واکسن Covid-19 را که توسط چینی تولید شده دریافت کرد غول داروسازی دولتی سینوفرم .

وی آخرین نفر در ردیف مقامات عالی اماراتی است که طی روزهای اخیر علیه ویروس کرونا واکسینه شده است.

شیخ عبدالله بن وزیر امور خارجه زاید النهیان و معاون نخست وزیر شیخ سیف بن زاید النهیان نیز واکسن آزمایشی را مصرف کرده اند.

در ماه سپتامبر ، بحرین اعلام کرد ولیعهد سلمان در آزمایشات مرحله سوم واکسن سینوفرم شرکت کرده است. .

نامزد SINOPHARM در مرحله سوم آزمایشات در امارات متحده عربی وارد می شود

ماه گذشته ، امارات متحده عربی استفاده اضطراری از Sinopharm Covid را مجاز کرده است -19 واکسن به عنوان بخشی از اقدامات کشور برای محافظت از کارکنان بهداشتی در تماس نزدیک با بیماران Covid-19 و اطمینان از ایمنی آنها.

نامزد واکسن ، نزدیک به ایران آزمایشات فاز III در امارات متحده عربی ، مصر ، بحرین و اردن ، مشارکتی بین گروه ملی Biotec چین (CNBG) Sinopharm و شرکت هوش مصنوعی و محاسبات ابری گروه 42 (G42) مستقر در ابوظبی است.

آزمایشات مرحله III واکسن ویروس غیرفعال از اواسط ماه ژوئیه در امارات متحده عربی آغاز شد و به بحرین ، مصر و اردن گسترش یافت.

آشیش کوچی مدیرعامل بهداشت G42 ماه گذشته گفت که این واکسن تجویز شده است به بیش از 31،000 نفر در سراسر این کشورها.

روز سه شنبه ، بحرین تصویب اضطراری را برای استفاده از نامزد واکسن Covid-19 چینی در کارگران خط مقدم اعطا کرد.

<قوی > امارات متحده عربی آزمایشات واکسن روسیه را تأیید می کند

ماه گذشته ، مقامات اعلام کردند که امارات متحده عربی نیز آزمایشات بالینی Sputnik V روسیه را تایید کرده است ، و به عنوان اولین میانه کشور شرقی برای انجام این کار.

آزمایشات انسانی واکسن Covid-19 روسیه ، به نام Sputnik V ، در امارات متحده عربی برگزار می شود ، وی دومین کشور پس از بلاروس است که در برنامه ای شرکت می کند که نتایج آن پیش از پایان ماه نوامبر انتظار می رود

“نتایج دادگاه امارات متحده عربی با نتایج دادگاه در روسیه و سایر کشورها ترکیب می شود کشورها ، “کریل دیمیتریف ، رئیس صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) در بیانیه گفت ، نتایج موقت قبل از پایان ماه نوامبر منتشر می شود.

وزیر بهداشت امارات گفت که کشور خلیج فارس درجه بالایی از تنوع جمعیتی آن را به مکانی مناسب برای انجام آزمایش واکسن تبدیل کرده است.

امارات متحده عربی تاکنون گزارش کرده است که 1،36،149 مورد تایید شده ویروس کرونا و همچنین 503 مورد مرگ بر اساس آخرین داده ها است.

(با ورودی های آژانس ها)