امارات متحده عربی قوانین اسلامی را آرام می کند ، جنایات ناموسی را برای آزادی های شخصی جرم می شمارد

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) روز شنبه اصلاح اساسی در قوانین شخصی اسلامی این کشور را اعلام کرد و به زوج های مجرد اجازه می دهد تا زندگی مشترک و کاهش محدودیت های الکلی را کاهش دهند گسترش آزادی های شخصی نمایانگر تغییر مشخصات کشوری است که علی رغم شرع اسلامی خود تلاش کرده است خود را به عنوان مقصد غرب زده برای گردشگران ، فالگیرها و مشاغل معرفی کند. کد حقوقی ای که پیشتر پرونده های قضایی علیه خارجی ها و خشم را در کشور خود به راه انداخته است.

هدف از این اصلاحات تقویت وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور و “تحکیم اصول تحمل امارات متحده عربی” است ، اخبار دولتی WAM آژانس گزارش داد.

اعلامیه را دنبال کنید یک معامله تاریخی میانجیگری ایالات متحده برای عادی سازی روابط بین امارات و اسرائیل ، که انتظار می رود هجوم گردشگران اسرائیلی و سرمایه گذاری باشد.

این تغییرات همچنین منعکس کننده تلاش های حاکمان امارات برای همگام شدن با یک جامعه به سرعت در حال تغییر در خانه.

عبدالله الکعبی ، فیلمساز اماراتی ، که هنر او با موضوعات تابو مانند عشق همجنسگرایی و هویت جنسیتی روبرو شده است ، گفت: “من نمی توانم از این قوانین جدید پیشرو و پیشگام خوشحال باشم.” .

“2020 برای امارات متحده عربی سال سخت و تحول آفرین بوده است.”

این تغییرات شامل مجازات های مربوط به مصرف مشروبات الکلی ، فروش و نگهداری مشروبات الکلی برای افراد 21 ساله و بالاتر است. مصوبات دولت در مورد این تغییرات در WAM اعلام شد و به تفصیل در روزنامه وابسته به دولت The National منتشر شد ، كه اعلام كرد این تغییرات فوراً به اجرا در می آیند. شهرهای ساحلی ، افراد قبلاً برای خرید ، حمل و نقل یا الکل در خانه های خود به مجوز صادر شده توسط دولت احتیاج داشتند. قانون جدید ظاهراً به مسلمانانی که از دریافت مجوز منع شده اند اجازه می دهد آزادانه مشروبات الکلی بنوشند.

اصلاحیه دیگر “زندگی مشترک زوج های مجرد” را مجاز می داند ، که مدتهاست در امارات جرم محسوب می شود. مقامات ، به ویژه در مرکز مالی آزادتر دبی ، وقتی صحبت از خارجی ها می شد ، غالباً نگاه دیگری داشتند ، اما تهدید به مجازات همچنان پابرجا بود. The National گزارش داد كه اقدام به خودكشي كه در قوانين اسلامي ممنوع است نيز جرم انگيزي خواهد شد.

در اقدامی برای “حمايت از حقوق زنان” بهتر ، دولت گفت كه تصميم گرفته است از شر قوانين دفاع از “جرايم ناموس” خلاص شود. ، “یک رسم قبیله ای که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت و در آن یکی از اقوام مرد ممکن است به دلیل حمله به زنی که به عنوان بی ناموسی یک خانواده تلقی می شود ، از پیگرد قانونی فرار کند. مجازات جرمی که برای از بین بردن “شرم” زن ، به دلیل بی ادبی یا سرپیچی از سخت گیری های مذهبی و فرهنگی انجام شده است ، اکنون برای هر نوع حمله دیگری یکسان خواهد بود.

در کشوری که تعداد مهاجران خارج از کشور تقریباً بیشتر از تعداد شهروندان است 9 به یک ، این اصلاحات به خارجی ها اجازه می دهد تا از دادگاه های شرع اسلامی در مواردی مانند ازدواج ، طلاق و ارث اجتناب کنند.

ارزش های سنتی اسلامی در فدراسیون هفت شیخ نشین صحرا همچنان پابرجا هستند. در این اطلاعیه از رفتارهای دیگر که توهین به آداب و رسوم محلی که باعث بیگانگان در زندان در گذشته شده است ، نظیر اقدامات همجنس گرایی ، لباس پوشیدن و نمایش عمومی محبت ، گفته نشده است.

اصلاحات به صورت آسمان خراش انجام می شود- دبی آماده برای میزبانی نمایشگاه جهانی آماده می شود. این رویداد پرمخاطره برنامه ریزی شده است که پس از یک سال عقب رانده شدن آن به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا ، انبوهی از فعالیت های تجاری و حدود 25 میلیون بازدید کننده را به کشور به همراه داشته باشد.