انگلیس محدودیت های 3 لایه Covid-19 را برای مقابله با افزایش موج در موارد

اعلام کرد

بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، سطوح محدودیت سه لایه جدید را برای کنترل شیوع موارد Covid-19 در سراسر انگلیس اعلام کرد.

سیستم سه ردیف سطح هشدار Covid-19 ، قفل های محلی شده در سراسر انگلیس را بر اساس میزان انتقال ویروس کرونا به “متوسط ​​، زیاد یا بسیار زیاد” طبقه بندی می کند.

هشدار بسیار زیاد این سطح در مواردی اعمال می شود که نرخ انتقال “به سرعت” بیشتر می شود ، با اختلاط اجتماعی در داخل و خارج از منزل و بسته شدن اجباری بارها و سایر مشاغل مهمان نوازی ممنوع است.

در حالی که بیشتر مناطق در انگلیس در سطح هشدار متوسط ​​قرار دارند ، منطقه لیورپول سیتی اولین منطقه ای بود که در سطح هشدار بالا قرار گرفت.

سطح هشدار متوسط ​​یا ردیف 1 پایین ترین میزان است سطح RT ، که بیشتر کشور را پوشش می دهد و شامل اقدامات فعلی قفل ملی “قانون شش” در اجتماعات و خاموش شدن بخش مهمان نوازی در ساعت 10 شب است.

ردیف 2 یا سطح هشدار بالا ، شامل محدودیت هایی است که قبلاً در برخی از مناطق محلی با ممنوعیت شدیدتر اختلاط در محیط داخلی اعمال شده است اما اختلاط در فضای باز طبق قانون شش عدد مجاز است.

“سطح هشدار بسیار بالا” یا Tier 3 ، در مواردی که ایالت اعمال می شود ، اعمال می شود سرویس بهداشتی ملی (NHS) با بودجه ممکن است به زودی تحت “فشارهای غیرقابل تحمل” بدون محدودیت بیشتر قرار گیرد.

جانسون تأیید کرد که بیشتر مناطقی که تحت قوانین محلی تحت محدودیت های محلی هستند به طور خودکار به “بالاترین سطح” منتقل می شوند هشدار “دسته یا ردیف 2.

ناتینگهام شایر ، چشایر شرقی و غربی و منطقه کوچکی از High Peak اکنون و همچنین منچستر بزرگ ، مناطقی از یورکشایر جنوبی و شمال شرقی انگلیس در این گروه قرار می گیرند. حدود 4.4 میلیون نفر در مناطق آماده هوشیار شامل منچستر ، ناتینگهام شایر ، شرق و غرب چشایر قرار می گیرند.

“ما می خواهیم حداکثر اجماع محلی ممکن را در پشت این اقدام محلی شدید ایجاد کنیم ، بنابراین در هر منطقه ما با رهبران دولت محلی در مورد اقدامات اضافی که باید اتخاذ شود کار کنید. این می تواند منجر به محدودیت های بیشتر در بخش های مهمان نوازی ، اوقات فراغت ، سرگرمی یا مراقبت های شخصی شود ، اما خرده فروشی ، مدارس و دانشگاه ها باز خواهند ماند. “/ بوریس جانسون >

در همین حال ، امكا كلكاركین ، رئیس اجرایی انجمن آبجو و میخانه انگلیس ، انجمن تجاری برجسته تولید كننده آبجو و میخانه ، تصمیم جدا از بارها را تصمیمی اشتباه دانست و گفت: “ارقام بهداشت عمومی انگلیس كه روز جمعه منتشر شد ، نشان دهنده مهمان نوازی بود فقط 3٪ از کل انتقال ها را بر عهده دارد. شایستگی بستن میخانه ها برای مبارزه با ویروس بر اساس اطلاعات چیست؟ به خصوص هنگامی که آنها مکانی امن و منظم را برای ملاقات مردم فراهم می کنند. “

اما مک کلارکین با اشاره به قانون منع رفت و آمد 10 شب ، قانون شش و فضای عملیاتی محدود به دلیل فاصله اجتماعی ، گفت:” قفل محلی که میخانه های نزدیک بخش ما و جوامعی را که در آن خدمت می کند ویران خواهد کرد. و اکثر میخانه ها با تجارت بسیار تحت تأثیر قرار خواهند گرفت تا تجارت مناسب خود را در زیر ردیف دو حفظ کنند. هزاران میخانه و مشاغل محلی برای همیشه از بین خواهد رفت. “

انجمن آبجو و میخانه انگلیس اصرار دارد که بررسی وضعیت باید به جای یک ماه طی دو هفته انجام شود.

پاسخ دادن دکتر Chaand Nagpaul ، رئیس انجمن پزشکی انگلیس ، در مورد اعلام بوریس جانسون در مورد ایجاد یک سیستم هشدار سه لایه برای انگلیس گفت: “در حالی که نخست وزیر جانسون کاملاً درست است که می گوید ما نمی توانیم ویروس را کنترل نکنیم و ما باید قوانین ساده اما همه ما می توانیم درک و پشتیبانی کنیم که این سیستم قفل سه لایه به خودی خود راه حلی برای جلوگیری از گسترش نیست. ما باید یک برنامه پیشگیری ملی ببینیم که اقدامات ملی م effectiveثر ، مورد حمایت عموم مردم ، برای کاهش میزان عفونت و جلوگیری از اثر مخرب قفل شدن بر روی جمعیت محلی و مشاغل تجاری باشد. “

لندن در گروه هشدار متوسط ​​قرار دارد. صدیق خان ، شهردار لندن گفت ، از هم اکنون اما این می تواند “خیلی سریع تغییر کند – حتی به طور بالقوه حتی در این هفته”.

این محدودیت ها در مورد انگلیس اعمال می شود در حالی که اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی مسئول قفل ویروس کرونا هستند. محدودیت ها.

از روز دوشنبه ، انگلیس گزارش داد 13972 مورد ویروس کرونا تأیید شده و 50 نفر دیگر پس از آزمایش مثبت در 28 روز گذشته با Covid-19 فوت کرده اند.

(با ورودی ها از AP)

همچنین بخوانید | پس از 15 سال ، واکسن های BCG دوباره در انگلستان ظاهر می شود. این بار برای مبارزه با کوید

همچنین بخوانید | بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس محدودیت های جدیدی را برای جلوگیری از موج دوم ویروس کرونا ویروس