انگلستان اطلاعات مربوط به تقریباً 16000 مورد ویروس کرونا را به دلیل “ستون کافی اکسل”

نادرست قرار نمی دهد

بهداشت عمومی انگلیس داده های مربوط به حدود 16000 مورد ویروس کرونا را از دست داد همانطور که صفحه گسترده اکسل این کار را نکرد از حداکثر اندازه پرونده خود ستون کافی داشته باشید. در حالی که این مسئله فنی حل شده است ، اما منجر به سوpla استفاده از اطلاعات انگلستان در مورد 15841 مورد ویروس کرونا در سیستم دولتی شده است.

حدود 15841 مورد ویروس کرونا که از 25 سپتامبر تا 2 اکتبر گزارش شده اند ، در جدول بندی نشده است سیستم ملی ردیابی و ردیابی دولت.

اگرچه از وضعیتی که افراد دارای آزمایش مثبت بودند گفته شد ، اما تماس آنها – به طور بالقوه حدود 50،000 نفر – به دلیل بروزرسانی نشدن موارد مثبت در سیستم ، ردیابی نشد. . گمان می رود که این اشکال ممکن است باعث شکوفایی ویروس شود.

“یافته های اولیه نشان می دهد که این مسئله به دلیل این واقعیت است که برخی از پرونده ها حاوی نتایج آزمایش مثبت از حداکثر اندازه پرونده خود فراتر رفته اند ، و سپس آنها موفق نشدند. سخنگویی به بی بی سی گفت: “برای ورود به سیستم مرکزی زیرا نمی توانند از این طریق عبور کنند”.

در همین حال ، دولت انگلیس تحقیقاتی را در مورد چگونگی عدم گزارش تقریباً 16000 ویروس کرونا ویروس کرونا در نتیجه یک اشکال فنی.

وزیر بهداشت مت هانکوک روز دوشنبه به نمایندگان مجلس گفت که مشکل مربوط به “انتقال خودکار پرونده ها” است.

“این یک مسئله جدی است که به طور کامل در حال بررسی است ، “هنكوك گفت. “اکنون بسیار مهم است که ما برای درست کردن آن و اطمینان از تکرار نشدن آن با هم کار می کنیم.”

موارد گزارش نشده در آخر هفته به مجموع عفونت های جدید روزانه دولت اضافه شد و تعداد روز شنبه را به 12،872 مورد و یکشنبه تا 22،961. این در مقایسه با میانگین 7000 مورد جدید در روز چهار روز قبل است.