زن اوکراینی بالای سر پسر نشسته و او را به جرم ایجاد “آشفتگی در خانه” به ضرب و شتم کشته

یک زن ادعا می کند پسر 5 ساله خود را” به دلیل ایجاد خرابکاری در خانه “کشته است. او با خشونت سر پسر را به زمین زد تا اینکه نفسش قطع شد. گفته می شود این حادثه هفته گذشته در روستای سوکولیوکا در اوکراین مرکزی اتفاق افتاده است.

بر اساس گزارشی در دیلی میرور ، متهم هفته گذشته متهم شد که پسرش را در مقابل چشم دختر 6 ساله خود مورد تعرض قرار داده است.

گفته می شود كه النا (25 ساله) پس از ارتكاب جنایت ، بیرون از خانه خود ایستاده و جسد پسرش را در بغل گرفته است. رسانه های محلی ، “ما بعد از آمدن بچه ها به مهدكودك و مدرسه به خانواده آمدیم. مادر را در حیاط خانه اش دیدیم. او [پسر] را در آغوش گرفته بود. پتو. دستم را لمس کردم. هوا یخ زده بود. [خواهر پسر] روی زمین نشسته بود. او یک کلمه حرف نزد و بدون اینکه پلک بزند به هیچی خیره می شد. “

یک دکتر گفت پسر دچار “کبودی وحشتناک در سر و علائم خفگی در گردن او” شد. معاینات پزشکی قانونی نشان داد کودک بر اثر شدت جراحات وارده در ناحیه سر جان خود را از دست داده است.

سپس دختر به پلیس گفته بود که مادر پسر را مقصر اصلی آشفتگی در خانه می داند. به نقل از رئیس پلیس محلی: “وی او را بر روی زمین دراز کشید ، بالای سر او نشست و سرش را به زمین کوبید”.

یک مورد قتل ثبت شده است علیه النا ، که برای معاینات ذهنی نیز اعزام خواهد شد.

همسایگان گفته بودند که این زن پس از به دنیا آوردن فرزندانش ، نسبت به دیگران رفتار پرخاشگرانه ای داشته است. محلی ها گفتند که وی همچنین پس از هر بار زایمان در بیمارستان روانی تحت معالجه قرار می گرفت. با این حال ، وی به طور رسمی بیمار روانی شناخته نشد.

در همین حال ، دختر در حال حاضر تحت درمان روانشناسی است.