تقویم انتخابات 2020 ایالات متحده: دونالد ترامپ و جو بایدن برای اولین مناظره ریاست جمهوری فردا تعیین می شوند

در 3 نوامبر ، رأی دهندگان آمریکایی تصمیم خواهند گرفت که آیا رئیس جمهور جمهوریخواه دونالد ترامپ یک دوره چهار ساله دوم یا جایگزین وی با نامزد ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن .

با گذشت تقریباً یک ماه به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، ترامپ و بایدن با تهاجم تلاش خود را برای دستیابی به تعداد بیشتری از رای دهندگان قبل از روز رای گیری افزایش داده اند.

پیش رو از اولین مسابقه مرحله بحث بین ترامپ و رقیب دموکرات وی در روز سه شنبه ، هر مبارزات نوید یک تضاد کامل در سیاست ، شخصیت و آمادگی را می دهد.

در حالی که ترامپ تصمیم گرفته است از هرگونه آمادگی رسمی صرف نظر کند ، تیم بایدن معتقد است اهمیت بحث ممکن است اغراق آمیز باشد. نامزد دموکرات ها با تهاجمی آماده می شوند تا رئیس جمهور ایالات متحده را به عهده بگیرند.

در اینجا تاریخ های مهم در تقویم انتخابات 2020 ایالات متحده آمده است: اولین مناظره ریاست جمهوری در دانشگاه کیس وسترن رزرو و کلینیک کلیولند ، کلیولند ، اوهایو برگزار خواهد شد.

7 اکتبر: مناظره معاون ریاست جمهوری بین مایک پنس معاون رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور دموکرات نامزد Kamala Harris در دانشگاه یوتا ، سالت لیک سیتی ، یوتا.

15 اکتبر: دومین مناظره ریاست جمهوری در مرکز هنرهای نمایشی Adrienne Arsht ، میامی.

22 اکتبر: سومین مناظره ریاست جمهوری در دانشگاه بلمونت در نشویل ، تنسی.

برای برخی ، این مناظرات مهمترین لحظات روزهای پایانی مبارزات انتخاباتی 2020 را نشان می دهند ، فرصتی نادر برای میلیون ها رأی دهنده برای مقایسه سیاست ها و شخصیت های نامزدها در کنار هم در تلویزیون اول وقت.

نوامبر ember 3: روز انتخابات. به دلیل استفاده گسترده از رای گیری از طریق نامه پستی ، ممکن است یک روز برنده به عنوان برگه های رای گیری در ایالات شناخته نشود.

عکس برای نمایش. (رویترز)

14 دسامبر: اعضای کالج انتخاباتی رای خود را برای رئیس جمهور به صندوق می اندازند. بر اساس سیستم ایالات متحده ، برنده آرا popular عمومی هر ایالت آرای انتخاباتی آن ایالت را کسب می کند که به تفکیک جمعیت تقسیم می شود. نامزدی که اکثریت 538 رأی انتخاباتی موجود یا 270 رأی را به دست آورد ، ریاست جمهوری را به دست می آورد.

6 ژانویه 2021: کنگره ساعت 1 بعد از ظهر در واشنگتن تشکیل می شود ، تا شمارش آرا آرا elect انتخاباتی و اعلام برنده.

20 ژانویه: روز تحلیف. برنده و معاون وی سوگند یاد می کنند که به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در کاپیتول ایالات متحده در واشنگتن حضور یابد.

ایالات متحده در 20 ژانویه سال آینده از فرمانده کل جدید خود استقبال خواهد کرد.