انتخابات آمریكا در سال 2020: نکاتی درباره سرخپوستان درگیر نبرد ترامپ در مقابل بایدن

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در حال پایان یافتن است و نتایج در ایالات متحده نشان می دهد که رقابت نزدیک بین دونالد ترامپ در حال حاضر و رقیب او جو بایدن. تفرقه انگیزترین انتخابات ایالات متحده در چند وقت اخیر با جلب توجه بینندگان در مبارزات انتخاباتی ترامپ و بایدن در ایالات متحده که ماه ها ادامه داشت ، مورد علاقه گسترده هند قرار گرفت.

با انتخاب جو بایدن Kamala Harris با اصالت هند هندی ها به عنوان رقیب وی حتی بیش از گذشته به انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا علاقه مند هستند. با این حال ، روند جستجو نشان می دهد که سرخپوستان به اخبار پیرامون دونالد ترامپ و اظهارات جنجالی وی درباره هند درباره جو بایدن که با اظهارات خود محافظه کارتر است ، علاقه بیشتری نشان داده اند. به روزرسانی های مستقیم نتایج انتخابات ایالات متحده را دنبال کنید

چه افرادی هند را قلاب کردند؟

جو بایدن در انتخاب Kamala هریس

مدتی در اواسط ماه اوت ، جو بایدن ، نامزد دموکرات ها ، با انتخاب سناتور هندی تبار ، کامالا هریس ، به عنوان رقیب خود برای کاخ سفید ، توجه هندی ها را در سراسر جهان جلب کرد. نژاد نه تنها ریشه های هندی ، کامالا هریس همچنین اولین زن سیاه پوستی است که در مسابقه بزرگ کاخ سفید جایگاه خود را بدست آورد و از بسیاری موارد تاریخ را ثبت کرد.

در صورت انتخاب ، کامالا هریس نه تنها اولین هندی خواهد بود شخص اصلی در پست بالا در دولت ایالات متحده ، بلکه اولین زن و اولین زن سیاه پوست است که این کار را انجام می دهد. کمالا هریس اغلب هنگام صحبت از رای دهندگان هندی-آمریکایی در ایالات متحده و حکایت های مشترکی که هم در هند و هم در ایالات متحده طنین انداز است ، در مورد مادر هندی خود صحبت کرده است.

دونالد ترامپ با هند تماس می گیرد “ناپاک”

در دومین مناظره ریاست جمهوری با جو بایدن ، نامزد دموکرات ، هنگام صحبت درباره تغییر اقلیم ، دونالد ترامپ درباره هند صحبت کرد و گفت: “به چین نگاه کنید ، چقدر کثیف است این است. به روسیه نگاه کنید ، به هند نگاه کنید – کثیف است. هوا کثیف است. ” این اظهارات در مورد سرخپوستان که به انتقاد از رئیس جمهور آمریکا برای انتخاب کلمات انتقاد کردند ، چندان خوشایند نبود.

سرخپوستان به سرعت دونالد ترامپ را از دوستی ایالات متحده و هند یادآوری کردند در حالی که جو بایدن فرصت را غنیمت شمرد. به رقیب خود برخورد و گفت: “پرزیدنت ترامپ هند را” پلید “خواند. اینگونه نیست که شما در مورد دوستان صحبت می کنید و چگونگی حل چالش های جهانی مانند تغییر اقلیم نیست. “

کامالا هریس لیست غذاهای هندی

کمالا هریس مورد توجه خاص هندی ها است و اغلب از او درباره ریشه های هندی سوال شده است. در طی تعامل اخیر در شبکه های اجتماعی ، کمالا هریس بی ادبی را با “sambar واقعا خوب” و “هر نوع تیکا” به عنوان غذاهای هندی مورد علاقه خود ذکر کرد.

کامالا هریس ، در حالی که به سوالی در مورد اینکه چه چیزی است پاسخ می دهد غذاهای مورد علاقه هندی ها گفته می شود ، “بنابراین هند جنوبی ، با یک سامبار واقعا مناسب خواهد بود و سپس هند شمالی – احتمالاً هر نوع تیکا”.

ترامپ انتخاب می کند اعداد Covid هند

در سپتامبر هنگامی که ویروس کرونا در هند و ایالات متحده هنوز در حال اوج گیری بود ، دونالد ترامپ گفت هند ، چین و روسیه “دقیقاً شمارش مستقیم “در مورد مرگ ویروس کرونا.

” هنگامی که شما در مورد [مرگ های مرتبط با COVID-19] صحبت می کنید ، نمی دانید چه تعداد در چین جان خود را از دست داده اند. شما نمی دانید که مرگ و میرها در روسیه یا هند دقیقاً به شما نشان نمی دهند ، فقط برای این که درک کنید. “ترامپ در حالی که به جو بایدن پاسخ می داد که کار دولت خود را از بحران Covid-19 در ایالات متحده.