انتخابات 2020 ایالات متحده: شمارش معکوس نهایی

با جنگ بزرگ که در آخرین مرحله خود قرار دارد ، تمرکز هر دو نامزد ریاست جمهوری در چند ایالت میدان جنگ است که نظرسنجی ها در آن نزدیکتر است و تعلیق ناخن جو است.

بیش از 90 میلیون آمریکایی قبلاً شخصاً یا از طریق رای گیری از طریق پست یا 66 درصد از 135 میلیون رای در سال 2016 رأی داده اند و به نظر می رسد رای دهندگان برای شکستن همه رای دادن آماده هستند. سوابق. انتخابات 2020 امری اساسی تلقی می شود ، انتخابی که به گفته كارشناسان در مورد ماهیت و آینده دموكراسی آمریكا تصمیم خواهد گرفت.

بیشتر نظرسنجی های ملی نشان می دهد كه جو بایدن ، نامزد حزب دموكرات ، اما رقابت به نظر می رسد سفت کردن بایدن از سه هفته پیش به طور متوسط ​​از 12 امتیاز پیش رو ، در بیشتر نظرسنجی های ملی تنها از یک رقم برتری برخوردار است. طبق داده های جمع آوری شده توسط RealClearPolitics ، میانگین نظرسنجی های ملی بعد از ظهر شنبه او را با 7.8 امتیاز برتری نشان داد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، برای انتخاب مجدد خود با انرژی تازه پس از یک دوره Covid- 19 ، برگزاری تجمع های بزرگ و به طور متوسط ​​یک ساعت در هر یک از آنها صحبت کنید. به نظر می رسد فشار عصبی آخرین لحظه او در ایالت های میدان جنگ تا حدودی پویا و حتی گفتمان را تغییر داده است.

سبک جنگ طلبانه ، پرخاشگرانه ترامپ از یک سو و رابطه دور با واقعیت ها از سوی دیگر ترس را در ذهن رای دهندگان “بلاتکلیف” ایجاد کرد. وی بی وقفه بایدن را به عنوان “دست نشانده” چپ نشان می دهد که اقتصاد را تعطیل می کند ، مشاغل صنعت نفت و گاز را می گیرد و به معترضین اجازه می دهد تا در خیابان ها حکمرانی کنند.

ادعاهای بسیار اغراق آمیز که بی وقفه تکرار می شوند و بزرگ می شوند توسط شبکه های اجتماعی و وب سایت های دلسوز ، روایت دموکراتیک در مورد بدرفتاری همه جانبه ترامپ توسط ترامپ را خدشه دار کرده است ، حتی در حالی که رئیس جمهور همچنان هزاران تجمع بزرگ بدون قوانین فاصله اجتماعی یا حتی پوشاندن ماسک اجباری را انجام می دهد.

یک مطالعه دانشگاه استنفورد منتشر شد جمعه 30،000 مورد جدید Covid-19 را بین ماه های ژوئیه و سپتامبر در شهرستانهایی برگزار کرد که میزبان تجمع های وی بودند.
سه روز دیگر ، ترامپ شنبه را در پنسیلوانیا گذراند ، ایالتی که به عنوان مهمترین ایالت از همه مناطق جنگ شناخته شده است. 20 رأی انتخاباتی ایالت “سنگ بنای” واقعاً می تواند “کلید” پیروزی و برنده با جمع آوری 270 رأی در راه رسیدن به کاخ سفید باشد.

ترامپ برای تقویت چشم اندازهای خود در مناطقی که تمایل دارند ، بر شهرستان های روستایی تمرکز کرد. جمهوری خواه ، در حالی که به شهرهایی که دموکرات ها در آنها قوی تر است ، پاس می دهد. شکاف بین شهر و روستا یکی از بسیاری از اختلافات بین دو حزب است در حالی که زنان ، مردان سفیدپوست بدون مدرک دانشگاهی ، سالخوردگان و اقلیت ها از دیگر گروه ها هستند ، هر گروه دارای پیچیدگی هایی است که استراتژیست ها باید به موقع رمزگشایی کنند و آرا را هدف قرار دهند. < / p>

ترامپ به مخاطبان خود در نیوتاون ، پنسیلوانیا گفت ، “موج قرمز” در حال شکل گیری است زیرا بهبود اقتصادی در حال انجام است و این کشور “گوشه” ویروس را چرخانده بود – دو موضوع اصلی هنگام طوفان طوفان. وی این ادعا را تکرار کرد که بایدن “باعث تعطیلی” اقتصاد و “باز کردن مرز” می شود تا هزاران مهاجر غیرقانونی به آنجا وارد شوند.

انتظار می رود که بایدن روز یکشنبه در حالی که همسرش جیل بایدن و همسر نامزدش است ، پتو پنسیلوانیا را پتو کند. کامالا هریس رویدادهای جداگانه ای را برای ضرب اثر “حضوری” برگزار خواهد کرد. مبارزات دموکراتیک عمدتا در حوزه مجازی در حال انجام است ، منتهی به برخی انتقادات دموکرات های نامزد کرسی های مجلس و سنا که می خواهند بایدن از حوزه انتخابیه خود بازدید کند.

بایدن روز شنبه در میشیگان بود ، ایالتی که ترامپ در آن حمل می کرد در سال 2016 همانطور که او پنسیلوانیا و ویسکانسین را انجام داد. این سه ایالت قبلا “دیوار آبی” بودند که آخرین بار به “خشم سرخ” جمهوری خواهان سقوط کردند. خاطره خطای فاحش هیلاری کلینتون در بدیهی دانستن آنها دموکرات ها را برای تلاش برای جلب سه نفری عقب می اندازد.

قدرت ستاره باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، در میشیگان برای یک راهپیمایی محرک به کار گرفته شد. رای آمریکایی آفریقایی اوباما برای تجمعات خود ترامپ را لگدمال می کرد. “چه چیزی در مورد جمعیت و رئیس جمهور است؟” از اوباما پرسید ، وسواس ترامپ در مورد بزرگ بودن جمعیت در مراسم تحلیف خود در سال 2017 را یادآوری کرد.

اوباما هنگام صحبت درباره بایدن به عنوان یک رهبر دلسوز و مشترک که باید “روح آمریکا را بازگرداند” ، با تمسخر ترامپ را مسخره و حمله کرد. “.

کامالا هریس ، در حالی در فلوریدا بود که یک جایزه بزرگ دیگر در مبارزه برای جمع آوری 270 رأی انتخاباتی بود. سخنان وی بر روی سو mis استفاده ترامپ از بیماری همه گیر و رنجهای بی موردی که برای هزاران خانواده تحمیل شده بود ، متمرکز شد.

این ویروس در سراسر کشور بیداد می کند و روز پنجشنبه 90 هزار مورد عفونت جدید گزارش شده و رکورد شمارش روزانه را از بین می برد. توضیح جمهوری خواهان این است که همه کشورها علیه این ویروس کشنده مبارزه می کنند.

استراتژی بایدن-هریس برای محدود کردن خود به حوادث کوچک مسئولیت آن را دارد زیرا تأکید بر این کارزار بسیار دشوار است اما آیا این کار موثر است یا نه؟ در دامان آخر می پرسند منتقدان می گویند برگزاری “اجلاس اقتصادی سیاه” با فقط 16 شرکت کننده در کارولینای شمالی بعید است رای دهندگان “مستقل” را راضی کند که به دموکرات ها رأی دهند.

اما مبارزات انتخاباتی بایدن باعث طغیان در امواج تلویزیونی و رسانه های دیجیتال شده است. با تبلیغات ، همانطور که با بودجه شسته شده است. در واقع اصطلاح جدیدی برای جریان بی سابقه بودجه به بایدن ابداع شده است. این “خزانه داری” نامیده می شود که نشانگر خشم ترامپ است که مردم را وادار به تقسیم پول خود به شکل کمک های مالی کوچک می کند.

هر دو کمپین هر کدام بیش از 1.5 میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند ، اما بایدن از یک مزیت نقدی برخوردار است. با 177 میلیون دلار در بانک در حالی که ترامپ با 63 میلیون دلار بسیار عقب است.