انتخابات ایالات متحده 2020: سرنوشت ترامپ در صندوق های رای

تگزاس بسته شد

ساعت 9.41 صبح روز 28 نوامبر ، پیام زیر برای گروه داوطلبان SAAVETX (توانمندسازی رای دهندگان آمریکای جنوبی) پیام WhatsApp ظاهر شد:

“بله ، گزارش سیاسی کوک تگزاس را به عنوان یک بازی فریبنده معرفی می کند. لینک برای این گزارش پیوست شد ، و در آن گفته شده بود که رای دهندگان دموکرات در تگزاس از زمانی که این ایالت به جیمی کارتر به عنوان رئیس جمهور در سال 1976 ، 44 سال پیش رأی داده است ، آنها چیزی را نشنیده بودند. در هر دوره از انتخابات ، تگزاس یک هدف گمشده برای دموکرات ها بوده است. یک کارواش در این قسمت ها به اندازه فروشنده گوشت گاو در وارناسی خوش شانس خواهد بود (همچنین خطراتی مشابه انجام می دهد).

با این حال ، چند واقعیت غیر منتظره ظاهر شده است: < p> – با وجود تلاش جدی فرماندار جمهوری خواه خود برای جلوگیری از رای دادن مردم ، تگزاس در رای گیری زودهنگام این کشور را رهبری می کند. در زمان نوشتن مقاله ، تگزاس بیش از 90 درصد از کل آرا cast را در سال 2016 به دست آورده بود ، در ایالتی که میزان مشارکت در آن کمتر از حد متوسط ​​است.

– بیش از 7 میلیون رأی داده شده است. قبلا، پیش از این. نظرسنجی ها نشان می دهد که از این تعداد ، تقریباً 2 در 3 رأی دموکراتیک است. هیلاری کلینتون در سال 2016 فقط 4 میلیون رای کسب کرد و با حدود 8،00،000 رأی دولت را به ترامپ از دست داد. طبق پیش بینی ها ، بایدن در حال حاضر به تعداد کلینتون رسیده است – با دو روز رأی گیری زودهنگام و روز انتخابات باقی مانده است. به احتمال زیاد بین 4 تا 5 میلیون رأی بیشتر داده خواهد شد و به نظر می رسد ترامپ در روز انتخابات کارهای زیادی را انجام دهد.

در سال 2020 چیزهای زیادی تغییر کرده است. به دو دلیل اصلی: انتخابات دونالد ترامپ در سال 2016 ؛ و تحول سریع جمعیتی شهرها و حومه تگزاس.

این تغییرات می تواند تأثیر چشمگیری داشته باشد. اگر دونالد ترامپ تگزاس را از دست بدهد ، در انتخابات شکست می خورد. عادت زنانه. و امواج شوک این از دست دادن برای نسلها احساس می شود.

ریاضی ساده است. به عنوان مثال اگر ترامپ تگزاس را در سال 2016 از دست می داد ، رئیس جمهور نمی شد.

تگزاس هرگز یک ایالت نوسان محسوب نمی شد. 38 رأی انتخاباتی آن (بعد از 55 کالیفرنیا) پایه های هر ریاست جمهوری را تشکیل می دهد. این “قرمزی” برای دهه ها مسلم شناخته شده است.

دموگرافی و “دونالد” این محاسبه را تغییر داده اند.

2016 یک انتخابات آبخیز برای آمریکا بود ، اما به عنوان یک دموکرات تگزاس به من گفت ، این یک انتخابات “ریزش” برای حزب او در این ایالت بود. کاندیداها و کارگران روزها با استناد به این واقعیت که آمریکا فردی را انتخاب کرده است که قادر به گرفتن “پی” ، پول و قدرت با مصونیت از مجازات است. وی آنها را ناامید نکرد.

هنگامی که آنها از این شوک خلاص شدند ، دموکراتهای تگزاس متوجه آنچه در بانک داشتند ، شدند ، اما آنها را به میز نگذاشتند: تعداد زیادی از رای دهندگان دموکراتیک که به سرعت در حال رشد است احساس کردند که صدای آنها در تگزاس هیچ معنی ندارد – که نتیجه یک نتیجه قبلی بود ، و آنها همیشه در خوشبختی به خطر افتاده زندگی می کنند.

شارون هیرش ، که نامزد انتخابات مجلس ایالتی تگزاس است ، زندگی کرده است احساس کرد و با آن جنگید آخرین باری که نامزد شد ، تنها 391 رأی باخت. در آن زمان ، او درک نکرده بود که حدود 3000 دموکرات متمایل به دیسیس در حوزه انتخابیه خود حضور پیدا نکرده اند.

برای Chanda Parboo ، بنیانگذار SAAVTX ، اشک انتخابات ترامپ تبدیل به خشم شد. او خیلی سریع فهمید که حزب دموکرات در این ایالت با خیال راحت نسبت به ایده از دست دادن بی حس شده است. بنابراین حتی در صورت وجود یک زمینه پشتیبانی ، هیچ فراخوانی از سوی رهبری برای اقدام شنیده نمی شد.

پاربو با فراخوان جلسه 5 زن شروع به کار کرد. او می گوید: “این زمان به صد برابر می رسد”. اکنون این تعداد به هزاران نفر رسیده است. هدف این است که جامعه آسیای جنوبی درک کند که رأی دادن – از انتخابات محلی به بالا – تنها راه دستیابی به میز در آمریکا است.

“رویداد Howdy Modi دائماً برگزار می شود” ، می گوید پاربو. بخشی از کاری که سازمان او انجام می دهد این است که مردم جامعه هند می فهمند عکس از مزایای عکس است نه از بیننده. کمی سربالایی است ، اما پیشرفت حاصل شده است.

از اینکه جامعه آمریکایی هند باید مانند هر آمریکایی دیگر رأی خود را بدست آورد ، قدردانی بیشتری دارد. این که امور کشور ریشه آنها – کشمیر ، تروریسم ، ترامپ-مودی و غیره – تفاوت در زندگی آنها در آمریکا کمتر از میزان پوشش پزشکی آنها یا تعدیل مجدد مدارس فرزندانشان است. پربو می گوید: “ما طرفداران مودی زیادی داریم که رای دهندگان بایدن هستند.” بینش این است: هوادار بودن و رأی دهنده بودن مستلزم به کارگیری دانشکده های مختلف است.

تگزاس شاهد افزایش چشمگیر در ثبت نام رای دهندگان (افرادی که قصد رای دادن دارند ، نه تعداد افرادی که در واقع رای می دهند) است. این ایالت در حال حاضر 1.9 میلیون نفر بیشتر از سال 2016 دارد. بخش عمده ای از این رأی دهندگان پس از مشاغل ، پر کردن مناطق شهری و حومه ای از سایر مناطق کشور مهاجرت کرده اند. از هر پنج نفر تازه وارد تازه وارد آسیای جنوبی است.

تمایل آنها برای رای دادن با مقاومت فرماندار جمهوری خواه تگزاس مواجه شده است ، مردی که دارای گردن قرمز و بینی قهوه ای است (نتیجه این چهار سال پشت سر ترامپ زانو زد). فرماندار Greg Abbot تمام تلاش خود را برای سرکوب رای گیری انجام داده است. از نظر تاریخی ، جمهوری خواهان از مشارکت کم مردم بهره مند می شوند.

یکی از برجسته ترین نمونه های این اقدام ، حرکت برای محدود کردن صندوق های رأی گیری در این ایالت به فقط یک مورد در هر شهرستان بود. بنابراین شهرستان هریس ، با 4.1 میلیون نفر که به شدت دموکراتیک هستند ، فقط یک جعبه دارد که رای دهندگان می توانند حق رای دادن خود را قبل از روز انتخابات استفاده کنند. هریس رتبه دوم کشور را در بین شهرستانها در طول دهه گذشته با اضافه کردن افراد دارد.

از تعداد موجود تاکنون ، تلاش برای سرکوب رای دهندگان تنها منجر به ایجاد عزم بیشتر مردم برای رای دادن شده است – آنها رفته اند به مراکز رأی دهی مراجعه کرده و در اوایل شخص رأی داده شد.

آینده نزدیک ترامپ و حزب جمهوری خواه از قبل در صندوق های رای تگزاس بسته شده است.

همچنین بخوانید: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020: بورات چراغی می درخشد

همچنین بخوانید: جنگ های تجاری: هند از ایالات متحده پیش بینی می کند | India Today Insight