حکایت های انتخابات ایالات متحده: از کنترل اسلحه گرفته تا تأمین امنیت خانه ها و مشاغل در برابر تخریب

# سه روز مانده به انتخابات. روز بزرگ آسمان آبی در تگزاس. آفتابی ، اما نسیم و خنک. نشانه ای از رنگ های پاییزی اینجا و آنجا ، گلف بازان در راهرو ، صدای ترافیک در بزرگراه که توسط جنگل های بین راه خفه شده است. همه چیز خوب است ، مانند حومه شهر که قرار است باشد. تقریباً عالی.

تقریباً.

# صبح صبح با یک مادر شاغل از اتاق های برنز که در مرکز شهر دالاس یک آپارتمان دارد ، تلفنی تماس گرفت. پسرش الان از آن استفاده می کند. وی گفت این ساختمان برای 3 نوامبر ، روز انتخابات ، امنیت ویژه ای استخدام کرده است. آه ، من گفتم.

او همچنین علائم حیاط خود را بایدن-هریس تا سه شنبه بعد از ظهر – هنگامی که روندهای اولیه شروع می شود ، حذف می کند. فقط در صورت پیش رفتن بایدن. بهترین کار این است که فرصتی پیش نیاید. اسلحه خیلی زیاد و بسیاری از شبه نظامیان ، متعهد به خنثی کردن پیروزی “تقلبی” بایدن هستند.

# چند اسلحه؟ چه میلیشیایی؟ هنوز هم برای درک کلی تصویر در حال آمدن است. اسلحه آمریکا بیش از غیرنظامیان در دست غیرنظامیان است. حدود 120 اسلحه در هر 100 نفر. یمن ، کشوری که گویا آمریکا در تلاش است تا به جنگ داخلی در آن پایان دهد ، از هر 100 یمنی حدود 50 قبضه اسلحه دارد.

# در ایالت های چرخشی مانند پنسیلوانیا ، میشیگان و ویسکانسین ، فروش اسلحه 80 در هر نفر افزایش می یابد سانت فروش مهمات در سراسر کشور امسال 139 درصد افزایش یافته است. جمهوری خواهان با اختلاف زیاد اسلحه بیشتری نسبت به دموکرات ها دارند. سرخپوشان بیش از سرانه افراد رنگی با ضریب حدود 1.5 اسلحه دارند.

# در هفته گذشته ، والمارت ابتدا برداشته ، سپس اسلحه ها و مهمات را در قفسه های نمایشگر خود بازسازی کرد. این حذف ناشی از ترس از ناآرامی های داخلی و غارت بود که برخی از فروشگاه های آن را تحت تأثیر قرار داده است. این وارونگی پس از تهدید صورت گرفت. صاحبان اسلحه گفتند که رسم خود را به جای دیگری می برند. والمارت در فهرست فروش عمده اسلحه در پنج کشور برتر قرار دارد. سال گذشته ، مشاوران توصیه كردند كه اسلحه در نزدیكی “بی ربطی به خرده فروشی” است و فضای مناسب تری را برای استفاده از سگ های نگهدارنده و پوشك اشغال می كند. آنها هیچ تصوری از آنچه قرار بود در سال 2020 اتفاق بیفتد نداشتند؟

# آیا فقط من هستم ، یا واقعاً تقاطع بزرگی بین نمودارهای ون از گروه های اسلحه و گروه های نفرت وجود دارد؟ اعتراضات Black Lets Matter در اواسط سال 2020 به اوج خود رسید ، به دنبال کشته شدن جورج بلیک و چند مورد دیگر از قتل های ضبط شده توسط ویدئو.

فروش اسلحه در ماه ژوئن به اوج خود رسید ، نظامیان برای کمک به خیابان های آمریکا آمد “پلیس ، از تجارت محافظت می کند و از سقوط کشورشان در بی قانونی جلوگیری می کند. ترامپ از اقدامات این گروه ها دفاع کرد. اخبار فاکس آنها را وطن پرست خواند.

نه ، فقط من نیستم.

# این بچه ها چه کسانی هستند که از رئیس جمهور دستورهای رمزگذاری شده (ضعیف) می گیرند؟ ترامپ در اولین مناظره با بایدن درباره “پسران مغرور” صحبت کرد. از آنها می خواهید “عقب بایستید و بایستید”. من گروه دیگری را جستجو کردم ، “Oath Takers”.

مانند اکثر این گروه ها ، این افراد به صورت آنلاین ملاقات می کنند و با اسلحه در نقاط گرم مادی می شوند. به آنها گفته شده و معتقدند که در این انتخابات تقلب گسترده ای در رای دهندگان صورت خواهد گرفت. آنها مراقب هستند و آماده جلوگیری از آن هستند.

یک قطعه در اقیانوس اطلس تصویر رهبر آنها ، استوارت رودز را نشان می دهد و همه چیز را واقعی می کند. رودز یک سرباز سابق و یک دانش آموخته ییل است. او آینده ای نه چندان دور از استبداد سوسیالیستی را می بیند. دیستوپی که ترامپ قول می دهد در صورت برکناری وی توسط دولت عمیق از طریق یک کودتای انتخاباتی حیله گرانه انتخاباتی اتفاق خواهد افتاد.

هنگامی که یک طرفدار ترامپ در پورتلند ، اورگان کشته شد ، رودز فریاد زد: “جنگ داخلی اینجاست ، در حال حاضر “. او برای این کار بسیار گران پرداخت کرد. توییتر او را ممنوع کرد.

رودز یک سرباز سابق است و مانند برت کاواناو در دادگاه عالی ، یک درجه حقوقی در ییل. حدود دو سوم اعضای از گروه او پلیس های سابق یا نظامیان سابق هستند. آنها اسلحه دارند ، آموزش می بینند.

خود رودز یک بازمانده از مجروحیت اسلحه است. او یک بار یک اسلحه را پرتاب کرد. آن را خاموش کرد ، چشم چپ او را بیرون آورد یک طرف دیگر نیز وجود دارد. این چیز به نام “آنتیفا”. ظهور این سوزاندن تجارت ، غارت کفش های کتانی ، نفرت پلیس از ضد فاشیست ها ، که مسئول این خرید اسلحه های جنون آمیز هستند. آنها باید سرکوب شوند. ، از این رو نیاز سخت افزاری است. این استدلالی است که توسط مشعل های Tiki متشکل از راهپیمایان شارلوتزویل ارائه شده است.

همچنین ، رهبر مخفی آنتیفا ، جو بایدن ، ممنوع خواهد شد اگر رئیس جمهور شود ، هم تیراندازی گسترده و هم اسلحه. اکنون بهتر بارگیری کنید.

# طرف دیگری وجود دارد. اقیانوس اطلس گفت که رودز به شدت تحت تأثیر حوادث واکو ، تگزاس قرار گرفت. این در سال 1993 بود ، در همان سال او چشم خود را به اسلحه خود از دست داد.

نیروهای دولتی یک فرقه مسلح مسیحی را در خارج از واکو محاصره کردند. بیش از 70 نفر از اعضای این فرقه در آن نبرد سقوط کردند. از نظر رودز ، این حادثه دقیقاً نشان داد كه چرا قانون اساسی آمریكا به شهروندان خود حقوق اسلحه می دهد: جنگ با یك دولت مستبد. به گفته رئیس جمهور وی ، این دولت در حال آمدن است. یا ترامپ است یا استبداد. هر وطن پرست ترامپ را انتخاب می کند.