انتخابات ایالات متحده: همزمان با رای گیری آمریکایی ها ، پسر دونالد ترامپ با توئیت نقشه جهانی پیش بینی پیروزی پدر

در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و حزب جمهوری خواه وی ، ممکن است در چند ماه گذشته ، برای عبور از کشور غول پیکر ، کمپین سختی را پیش بکشند ، پسر بزرگ او ، دونالد ترامپ جونیور معتقد است که همه دنیا امروز به پدر او رای می دهند.

دونالد ترامپ جونیور در توئیتی که احتمالاً خجالت آور است ، نقشه جهانی را با اکثر کشورها با رنگ قرمز سایه افکنده ، رنگ حزب جمهوریخواه ، برای نشان دادن اینكه رئیس جمهور ترامپ به سمت یك پیروزی پیش می رود.

همراه با نقشه ، دونالد ترامپ جونیور نوشت ، “خوب ، سرانجام برای پیش بینی نقشه انتخاباتی من تلاش کردم. # 2020Election #VOTE (sic). “

مطالب مشابه  "مسئله داخلی" پاکستان توسط عمران خان دستگیر شد: ریشی سوناک به پارلمان بریتانیا گفت

غیر از انتخاب رئیس جمهور بعدی خود ، آمریکایی ها همچنین تصمیم می گیرند که کدام حزب سیاسی باشد كنگره آمریكا را برای دو سال آینده كنترل خواهد كرد ، دموكراتها برای بازپس گیری اکثریت سنا تحت فشار قرار می گیرند و انتظار می رود كه كنترل مجلس نمایندگان را حفظ كنند.

در همین حال ، اگرچه سه شنبه رسماً به عنوان “روز انتخابات” نامگذاری شده ‘، روند رای گیری از چند هفته گذشته آغاز شده است. نزدیک به 100 میلیون نفر قبلاً بین دونالد ترامپ و جو بایدن انتخاب خود را با استفاده از رای گیری از طریق پست انتخاب کرده اند.

انتخابات ایالات متحده این بار رکورد رأی گیری را شاهد است. آرا received دریافت شده از طریق پست الکترونیکی حدود 70 درصد از کل مشارکت در سال 2016 بود.

همچنین بخوانید | رای گیری برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده آغاز می شود | 10 نکته ای که باید بدانید

همچنین بخوانید | پیش بینی خیلی نزدیک است اما انتخابات 2020 ایالات متحده مسیر آینده آمریکا را تعریف می کند

همچنین بخوانید | کودتا کلوکس کلان؟ گزینه های دونالد ترامپ در صورتی که حکم انتخابات 2020 آمریكا را دوست نداشته باشد

همچنین تماشا كنید | توضیح داد: نحوه انتخاب رئیس جمهور آمریکا