انتخابات ایالات متحده: رهبران هندی الاصل که مجدداً به کنگره انتخاب شدند ، در نظرسنجی های ایالت

پیروز شدند

هر چهار قانونگذار هندو-آمریکایی دموکرات در 3 نوامبر به مجلس نمایندگان انتخاب شدند. نماینده کنگره آمی برا (کالیفرنیا) ، رو خانا (کالیفرنیا) ، راجا کریشنامورثی (ایلینوی) و پرامیلا جیاپال (واشنگتن). کمالا هریس.

کنگره AMI BERA (دموکرات)

دکتر آمی برا بار دیگر به منطقه هفتم کنگره کالیفرنیا انتخاب شد نماینده برا در حال حاضر عضو کمیته امور خارجه مجلس است ، جایی که او به عنوان رئیس کمیته فرعی آسیا ، اقیانوس آرام و منع گسترش سلاح های هسته ای فعالیت می کند.

وی همچنین نایب رئیس کمیته علمی ، فضایی و فناوری مجلس است.

کنگره RO KANAN (دموکرات)

< p> نماینده کنگره ، روخانا نماینده منطقه هفدهم کنگره کالیفرنیا است که در قلب دره سیلیکون واقع شده است. این سومین دوره ریاست جمهوری وی خواهد بود.

وی در کمیته های بودجه مجلس ، خدمات مسلح و نظارت و اصلاحات حضور دارد و معاون اول مجمع نمایندگان مترقی کنگره است. او همچنین به عنوان دستیار شلاق در مجمع نمایندگان دموکراتیک فعالیت می کند. نماینده خانا متعهد به نمایندگی از مردم و ایده های ریشه در سیلیکون ولی در برابر ملت و سراسر جهان است.

کنگره راجا کریشن نامورتی (دموکرات)

به دنبال انتخاب مجدد برای سومین بار ، راجا کریشنامورثی نماینده مجلس از منطقه 8 ایلینوی ، که شامل حومه غربی و شمال غربی شیکاگو است ، پیروز شد.

راجا در کمیته نظارت خدمت می کند ، که وی همچنین رئیس کمیته فرعی سیاست اقتصادی و مصرف کننده و همچنین کمیته اطلاعات مجلس است. علاوه بر این کار کمیته ، راجا به عنوان دستیار شلاق انتخاب شد و در کمیته راهبری و سیاستگذاری فعالیت می کند.

کنگره PRAMILA JAYAPAL (دموکرات)

نماینده مجلس ، پرامیلا جیاپال ، سومین دوره نمایندگی منطقه 7 واشنگتن را در کنگره به دست آورد ، که بیشتر سیاتل و مناطق اطراف آن را در بر می گیرد.

او به دلیل گرفتن موضع قاطع در مورد تصمیم دولت مودی در مورد لغو وضعیت ویژه یا محدودیت خودمختاری به کشمیر که طبق ماده 370 اعطا شده است. وزیر امور خارجه S Jaishankar از دیدار وی با وی در واشنگتن دی سی سال گذشته خودداری کرده بود.

Jayapal اولین زن آمریکای آسیای جنوبی به مجلس نمایندگان ایالات متحده انتخاب شد.

او عضوی از کمیته قضایی مجلس است ، جایی که به عنوان نایب رئیس کمیته فرعی مهاجرت و امور آموزشی و کارگری مجلس و کمیته های بودجه.

او همچنین به عنوان رئیس مشترک انتخاب شده است مجمع نمایندگان مترقی کنگره ، که تقریباً 40 درصد از مجمع نمایندگان دموکراتیک را تشکیل می دهد. رئیس کمیته فرعی مهاجرت مجلس شورای آسیا و اقیانوسیه کنگره و نایب رئیس مجمع نمایندگان برابری LGBTQ کنگره.

قوانین کشور: پنج زن انتخاب شده

جنیفر راجکومار (دموکرات): قانونگذار 38 ساله هندی-آمریکایی اولین زن آسیای جنوبی است که به عضویت مجمع ایالتی نیویورک انتخاب شد

نیما کولکارنی (دموکرات): یک وکیل مهاجرت هندی-آمریکایی و یک عضو دموکرات مجلس نمایندگان کنتاکی به نمایندگی از منطقه 40 از ژانویه 2019 ، دوباره به مجلس ایالتی کنتاکی انتخاب شد

کشا رام (دموکرات): < / strong> یک سیاستمدار آمریکایی که از سال 2009 تا 2016 در مجلس نمایندگان ورمونت خدمت می کرد. انتخاب مجدد به سنای ایالت ورمونت

واندانا اسلاتر (دموکرات): دختر هند والدین مهاجر ، این سیاستمدار ، داروساز و دانشمند کانادایی-آمریکایی برای عضویت مجدد در کاخ ایالتی واشنگتن انتخاب شده است.

پادما کوپا : مجدداً به عضویت کاخ ایالتی میشیگان درآمد . کوپا اولین مهاجر هندی و هندو در مجلس قانونگذاری میشیگان است.

سایر افرادی که آن را به قانونگذاری دولت

تبدیل می کنند <<> strong> نیراج آنتانی (جمهوری خواه): نیراج آنتانی 29 ساله اولین هندی-آمریکایی منتخب به سنای ایالت اوهایو شد. وی که در حال حاضر نماینده ایالتی است ، مارک فوگل از حزب دموکرات را شکست داده و به سناتور ایالتی تبدیل شد.

جی چودوری (دموکرات): به عنوان نماینده ایالت کارولینای شمالی انتخاب شد یک وکیل ، استاد ، سیاستمدار و عضو دموکرات سنا در کارولینای شمالی. برای اولین بار برای پر کردن یک جای خالی در آوریل 2016 که به دلیل استعفای جاش استین منصوب شد ، بعداً چائدوری انتخاب و دوباره انتخاب شد و به عنوان اولین قانونگذار ایالت کارولینای شمالی-آمریکایی انتخاب شد.

آمیش شاه (دموکرات) ): که مجدداً به عضویت کاخ ایالتی آریزونا برگزیده شد ، یک پزشک ، سیاستمدار هندی-آمریکایی است و از 14 ژانویه 2019 به عنوان نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آریزونا به نمایندگی از منطقه 24 حضور داشته است. < p> نیکیل ساوال (دموکرات): منتخب در سنای ایالت پنسیلوانیا. وی اولین آمریکایی آسیایی است که به عنوان رهبر بخش دموکرات در فیلادلفیا انتخاب شد.

رنج یف پوری (دموکرات): منتخب به مجلس ایالتی میشیگان. پوری در راسین ، ویسکانسین متولد شد. وی در سال 2014 مدرک کارشناسی ارشد را از دانشکده تجارت Booth در دانشگاه شیکاگو دریافت کرد. تجربه شغلی وی شامل کار به عنوان مدیر بازرگانی در اتومبیل های فیات کرایسلر از سال 2013 است.

جرمی کونی (دموکرات) : به ایالت نیویورک انتخاب شد.

جرمی در یتیم خانه هند متولد شد و توسط یک مادر تنها به فرزندی پذیرفته شد و در محله South Wedge در شهر روچستر بزرگ شد.

اش کالرا (دموکرات): برای بار دیگر به عضویت مجمع ایالتی کالیفرنیا انتخاب شده است. کالرا سیاستمدار آمریکایی است که در مجمع ایالتی کالیفرنیا خدمت می کند. او یک دموکرات است که نماینده منطقه 27 مجمع است و مناطقی از شرق سن خوزه را در بر می گیرد. کالرا اولین هندی-آمریکایی است که در مجلس قانونگذاری ایالت کالیفرنیا خدمت می کند.

راوی سندیل : در نظرسنجی های قاضی دادگاه منطقه در تگزاس برنده شده است. راوی که از سال 2009 زنده مانده است ، به عنوان قاضی دادگاه منطقه 127 ایالتی در شهرستان هریس خدمت کرده است. راوی اولین قاضی دادگاه منطقه در تگزاس از نژاد آسیای جنوبی است.

دیگران :

چهار نفر دیگر به دنبال انتخاب مجلس نمایندگان هستند. این شامل دموکراتها سری پرستون کولکارنی و هیرال تیپیرننی و جمهوری خواهان مانگا آنانتاتمولا و نیشا شارما است.

دو آمریکایی-هندی که برای انتخابات مجلس سنا ، مجلس بالا ، سارا گیدئون دموکرات و ریک مهتا جمهوری خواه کاندیدا شدند ، رقابت را از دست دادند. از مین و نیوجرسی به ترتیب.

همچنین بخوانید | چرا ما هنوز نمی دانیم چه کسی در انتخابات ایالات متحده پیروز شد

همچنین بخوانید | چه چیزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای هند در معرض خطر است؟

همچنین بخوانید | انتخابات ایالات متحده در سال 2020: نکاتی که باعث سرخپوستان درگیر نبرد ترامپ در مقابل بایدن شد

همچنین تماشا کنید | ترامپ در حالی که بایدن به پیروزی نزدیک شد ، در 3 ایالت شکایت کرد. بعدی چیست؟