نتایج انتخابات ایالات متحده: AP برای آگاهی از جو بایدن به آریزونا فراخوانده شد ، در اینجا این است که چرا

مقامات ایالتی می گویند در آریزونا ، ایالت میدان جنگ ریاست جمهوری غرب ، جایی که جو بایدن دموکرات وجود دارد ، هنوز حدود 250،000 رأی برای شمارش وجود دارد. یک امتیاز 1.6 درصدی نسبت به دونالد ترامپ جمهوری خواه ، یک امتیاز حدود 46250 رأی.

آسوشیتدپرس رقابت در آریزونا را برای جو بایدن دموکرات اعلام کرد. AP روز پنجشنبه اعلام کرد که با ادامه آراots در آرا ، تعداد شمارش آرا را در این ایالت کنترل می کند. ، سردبیر اجرایی AP. “ما در همه موارد واقعیت ها را دنبال خواهیم کرد.” نتایج انتخابات ایالات متحده را به روزرسانی های زنده در اینجا دنبال کنید.

اکثر قریب به اتفاق آراots هنوز در شمارش قرار دارند از شهرستان ماریکوپا ، پرجمعیت ترین منطقه ایالت است. انتظار می رود که بروزرسانی بعدی مقامات انتخاباتی در حوالی ساعت 11 صبح EST روز جمعه برگزار شود.

مبارزات انتخاباتی ترامپ می گوید اطمینان دارد رئیس جمهور وقتی همه آرا در این ایالت افزایش یابد ، از بایدن پیشی خواهد گرفت.

AP پس از تجزیه و تحلیل نتایج رای گیری در کل ایالت ، نتیجه گیری کرد که ترامپ نمی تواند در آرا be باقی مانده برای شمارش آرا ، در آریزونا برای بایدن در ساعت 2:50 بامداد مسابقه را مسابقه دهد.

آریزونا دارای یک سیاست سیاسی طولانی است تاریخ رای گیری جمهوری خواهان. این ایالت محل سکونت باری گلدواتر ، سناتور محافظه کار پنج دوره ای است که در سال 1964 نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری بود. جان مک کین ، نامزد ریاست جمهوری این حزب در سال 2008 ، از سال 1983 تا زمان مرگ در سال 2018 نماینده این ایالت در کنگره بود.

اما تغییر آمارهای جمعیتی ، از جمله جمعیت لاتین در حال رشد سریع و رونق ساکنان جدید – که برخی از آنها از هزینه های سرسام آور زندگی در همسایگی کالیفرنیا فرار می کنند – باعث شده است این ایالت با دموکرات ها دوستانه تر باشد.

بسیاری از این دستاورد ها ناشی از تغییر سیاست های منطقه Maricopa است که محل زندگی ققنوس و حومه آن است. شهرستان ماریکوپا 60٪ از آرا the ایالت را به خود اختصاص داده است و بایدن با کسب 3.4 درصد آرا که قبلاً جدول بندی شده است ، در این مکان پیشتازی می کند.