انتخابات سال 2020 آمریكا: دموكراتها برای غلبه بر ترامپ ، به بایدن توصیه می كنند كه از رویکرد “کم کلید”

صرف نظر کند

آخرین قسمت از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری معمولاً ترکیبی بدون توقف از تبلیغات و کافه است. اما از آنجایی که بدترین بیماری همه گیر یک قرن در ایالات متحده اتفاق می افتد ، جو بایدن رویکرد بسیار کمتری را در پیش می گیرد.

از 11 اوت انتخاب سناتور کالیفرنیا ، کامالا هریس به عنوان رقیب خود ، بایدن بر اساس تجزیه و تحلیل آسوشیتدپرس از برنامه های خود ، 22 روز جایی که او یا در حضور عمومی ظاهر نمی شد ، فقط جمع آوری کمک های مالی مجازی انجام می داد یا از خانه خود در دلاور صرفاً برای کلیسا اقدام می کرد. وی در آن دوره 12 بار به خارج از دلاور رفت ، از جمله سفر به واشنگتن که قرار بود روز جمعه برای احترام به مرحوم دادگستر روت بادر گینسبورگ انجام شود.

در همین زمان ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا 24 سفر انجام داد او به 17 ایالت مختلف سفر نکرده است ، بدون اینکه بازدید شخصی از نیویورک را برای دیدن برادر بیمار خود در بیمارستان یا بیرون رفتن از گلف در آخر هفته حساب کند.

دستیاران بایدن اصرار دارند که رویکرد او عمدی است ، و احترام خود را به دستورالعمل های بهداشت عمومی نشان می دهد در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ارائه تضاد مسئولانه با ترامپ ، که تجمع گسترده مبارزات انتخاباتی را از سر گرفته است – گاهی اوقات به دلیل اعتراض مقامات محلی. هنوز هم ، برخی از دموکرات ها می گویند که بایدن با انرژی بیشتری مبارزات انتخاباتی خود را تزریق کند بسیار مهم است.

رئیس حزب دموکرات تگزاس ، گیلبرتو هینوجوسا ، اظهار داشت که مسافرت نکردن به دلیل بیماری همه گیر “بهانه ای بسیار لنگ” است.

هینوجوسا گفت: “من فکر کردم او هواپیمای خودش را دارد.” “او مجبور نیست مانند من در یک شرکت هواپیمایی تجاری با یک مکان بین یک شخص دیگر بنشیند.”

هینوجوزا استدلال کرد که بایدن اولویت سفر به تگزاس و آریزونا را می تواند باعث افزایش مشارکت در لاتین شود و به طور بالقوه فشار را کاهش دهد. وی را برای جارو کردن در ویسکانسین ، میشیگان و پنسیلوانیا – جایی که او تاکنون بیشتر سفر خود را متمرکز کرده است.

“ما در حال انجام فعالیت های ایمن و موثر هستیم و پیام ما به رأی دهندگان در ایالت های نبرد می رسد و اشتیاق و انرژی ایجاد می کند. ما باید دونالد ترامپ را شکست دهیم. “، سخنگوی بایدن ، تی جی داکلو گفت.

رقابت بین بایدن و ترامپ ماه ها به طور کلی ثابت بوده است. بایدن در اکثر نظرسنجی های ملی از برتری راحت برخوردار است و در بسیاری از ایالت های میدان جنگ که تصمیم گیری در مورد انتخابات را دارند ، هرچند باریک تر ، از یک مزیت برخوردار است. ایالت ها ثابت کردند که شاخص های نادرستی برای دموکرات ها در سال 2016 هستند.

چهار سال بعد ، بایدن با س questionsالات مداوم روبرو می شود که آیا مبارزات انتخاباتی وی سازماندهی و ارتباط با رای دهندگان است. روز چهارشنبه هنگام حضور وی در اجلاس اقتصادی سیاه پوستان ، از شارلوت ، کارولینای شمالی ، کولت آلستون ، رئیس انجمن محلی آمریکایی آفریقایی تبار ، گفت که او فقط با یک روز اخطار این موضوع را فهمیده است – وقتی آن را در تلویزیون دید.

فقط 16 نفر در این مراسم شرکت کردند و آلستون هشدار داد که بایدن به محلی که فکر می کند نیاز ندارد نمی رسد – “افرادی که مثل من هستند ، من اهمیتی نمی دهم ، من واقعاً نمی خواهم رأی دهم.”

آلتون گفت: “من معتقدم که او می تواند کارولینای شمالی را برنده شود.” “آیا او می تواند بر اساس کاری که اکنون انجام می دهد آن را برنده شود؟ نه. این راهی نیست که بتواند آن را بدست آورد.” میزگرد یا تالار شهر ، همیشه با کمتر از 25 نفر ؛ گاهی اوقات توقف در مشاغل محلی یا بازدید از اولین پاسخ دهندگان. و سپس ساعتها مصاحبه پشت سر هم با رسانه های محلی.

فراتر از سفر بیشتر ، از سوی برخی از دموکرات ها از بایدن خواسته شده است که پیام خود را گسترش دهد. در حالی که وی در مورد موضوعاتی مانند اصلاح عدالت کیفری ، تغییر اقلیم و تعطیلات آخر هفته گذشته ، جای خالی دادگاه عالی به طور مستقل سخنرانی کرده است ، بایدن در حین توقف های انتخاباتی خود تا حد زیادی این موضوعات را نادیده می گیرد. هنگامی که او در مقابل رای دهندگان ظاهر می شود ، به طور کلی بر روی ویروس و سوaging مدیریت دولت ترامپ در مورد آن تمرکز دارد.

هنگامی که یک هیئت منصفه عالی تصمیم گرفت روز چهارشنبه اتهاماتی علیه افسران پلیس که مستقیماً در قتل برونا تیلور درگیر شده اند وارد نکند. ، وی به مادرش تسلیت گفت اما حاضر نشد درمورد مشخصات این پرونده مقابل دوربین اظهار نظر کند. وی بعداً بیانیه کتبی با جزئیات بیشتری را صادر کرد.

دیوید آکسلرود ، استراتژیست و مشاور سابق باراک اوباما ، گفت که مبارزات انتخاباتی بایدن “عاقلانه” است که بر روی بیماری همه گیر متمرکز شود زیرا این “لنگر در گردن رئیس جمهور” است. اما وی گفت اگر بایدن بیشتر در مورد دادگاه عالی پیش رو صحبت نكرد ، خصوصاً تأثیری كه می تواند بر مراقبت های بهداشتی داشته باشد ، این یك فرصت “از دست رفته” خواهد بود.

“آینده مقرون به صرفه” آکسلرود گفت: “قانون مراقبت و به ویژه آینده حمایت از افرادی که شرایط پیشین دارند مسئله بسیار نزدیک است و این همان چیزی است که دموکرات ها را به پیروزی در سال 2018 سوق داده است.

دستیاران بایدن می گویند برنامه نسبتاً سبک ، وقایع کوچک و انضباط پیام بزرگترین مسئله ای را که امروزه بیشتر آمریکایی ها با آن روبرو هستند منعکس می کند: بیماری همه گیر ویروس کرونا. بایدن همچنین تلاش کرده تا تضاد مسئولانه ای را در برابر ترامپ و تجمع هایش ایجاد کند ، جایی که هزاران نفر از ماسک چشم پوشی می کنند.

“هر بار که ترامپ ظاهر می شود و یک تجمع بدون ماسک برگزار می کند و می گوید این چیز بیش از حد است ، دموکرات ها پیروز می شوند نبرد کووید “، گفت: جیم کسلر ، معاون اجرایی گروه میانه رو دموکرات راه سوم.

بایدن حتی درصورتی که مسافرت نباشد ، یک برنامه جدی را حفظ می کند. کمپین وی از طریق رویدادهای عمدتا مجازی به یک نیروگاه جمع آوری کمک مالی تبدیل شده است. وی در ماه آگوست رکورد 364 میلیون دلار را جمع آوری کرد که به او امکان می دهد موج های هوایی سراسر کشور را بپوشاند و از ترامپ بیشتر هزینه کند.

با این حال ، ترامپ تضاد در سفر را فرصتی برای استدلال می کند که برنامه بسته بندی شده او نشان می دهد او کارساز است بایدن رئیس جمهور کمی قبل از ساعت 9:30 صبح پنجشنبه اعلامیه مبارزات انتخاباتی بایدن را اتخاذ کرد که هیچ رویداد عمومی در آن روز نخواهد داشت.

بایدن روز را برای آماده سازی اولین مناظره خود علیه ترامپ در هفته آینده سپری کرد. < / p>

“آیا دیدی که او امروز دوباره درپوش کار کرد؟” ترامپ درباره بایدن هنگام تظاهرات پنجشنبه شب در آشیانه فرودگاه در جکسونویل ، فلوریدا گفت. “یک درپوش زمانی است که شما کلمه خود را بیان می کنید که امروز قرار نیست در مبارزات انتخاباتی شرکت کنید. بنابراین او تمام وقت یک درپوش می زند … من در تگزاس هستم. من در اوهایو هستم. کارولینای جنوبی. من در میشیگان هستم. همه جا هستم. “

دستیارهای بایدن که در مدارس خصوصی و خصوصی شواهدی را مشاهده می کنند مبنی بر اینکه ویروس برای اکثر رای دهندگان همچنان مهم است ، و این آنها یک قضیه قانع کننده دارند که می گویند بسیاری از بحران ها تقصیر ترامپ است. آنها همچنین می گویند که تمرکزشان روی رویدادهای کوچک و تأثیرگذار نتیجه می گیرد.

هنوز همسر بایدن ، جیل ، که قبلاً از ماین هم رجوع کرده و پنجشنبه را صرف ساخت این رویکرد کرده است ، این رویکرد محتاطانه را دنبال نمی کند. چهار توقف در ویرجینیا. وی روز شنبه به آیووا ، ایالتی دیگر می رود که شوهرش در ماههای اخیر هنوز از آن بازدید نکرده است.

هیلاری شولتن ، یک دموکرات که به دنبال صندلی باز مجلس در میشیگان است ، هفته گذشته صبحگاهی را با تور یک بانک غذا در گراند راپیدز ، دومین شهر بزرگ این ایالت ، با جیل بایدن. او می داند که ممکن است جو بایدن از این الگو پیروی نکند. “شولتن گفت:” مردم دوست دارند او را اینجا ببینند. ” “همانطور که گفته شد ، همه گیری جهانی وجود دارد.”