انتخابات ایالات متحده: کاهش حمایت سالمندان می تواند برای ترامپ در فلوریدا

به معنی دردسر باشد

آنها می گویند یک جمهوریخواه هرگز در انتخابات بدون حمایت سالخوردگان پیروز نشده است. در فلوریدا ، که یک ایالت نوسان است و این انتخابات بسیار مهم است ، به نظر می رسد که تغییر عمده ای در ترجیح رای گیری برای افراد مسن ایجاد شده است.

موضوعاتی که واقعاً باعث نگرانی شهروندان سالخورده شده اند فقط مسائل مربوط به طرح های تأمین اجتماعی و بازنشستگی ، اما همچنین مواردی که جوانان در مورد آنها صحبت کرده اند مانند تغییر آب و هوا ، محیط زیست ، نژادپرستی ، قطب بندی ، و غیره.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد برخی از بازنشستگان از حمایت از جمهوری خواهان به رأی دادن به جو بایدن امسال. اما ، آیا آنها در تصویر بزرگتر از بانک های رای دهی در کشور مهم هستند ، زیرا آنها در مرکز جمهوری خواهان فلوریدا نادر هستند؟

در صحبت با هند امروز از فلوریدا ، یک احساس غافلگیرکننده وجود دارد که بسیاری از سالمندان از آن ناراضی هستند سیاست های ترامپ و در عوض رأی دادن به نامزد دموکرات خواهد بود. استفاده از Covid نیز یکی از نگرانی ها بود و به همین دلیل بسیاری از افراد رای گیری از طریق پست را انتخاب کردند.

دیو جاکوبسن ، یک ارشد گفت ، “به من گفته شده است که حمایت ترامپ از سالمندان حدود 17 امتیاز را کاهش داده است و بازنشستگان حدود یک سوم رای دهندگان فلوریدا هستند و دو سوم ما از طریق پست رای می دهیم. “

” اولویت ما حفظ امنیت مردم است. مردم ما بیشتر به سیستم ایمنی ضعیف Covid-19 حساس هستند. ما آنها را بسیج می کنیم تا زود رأی دهند و رای بی خطر داشته باشند. “بیل سائورز از اتحاد فلوریدا برای بازنشستگان آمریکایی گفت:

دونالد سینگر ، یک آمریکایی محاکمه شده گفت:” در بسیاری از انتخابات ها رای گیری شده است ، ایالت یا سطح شهرستان زیرا آنها بسیار نزدیکتر به مردم هستند. زمانی در کشور ما بود که شما شخصی به نام لیبرال یا جمهوری خواه میانه رو داشتید. به عنوان مثال ، ما از نیویورک آمدیم و یک یعقوب جاویتس سناتوری بود که فهمید همکاری با هر دو طرف ، دموکرات ها و جمهوری خواهان ، خواه در سطح شهر در سطح ایالت باشد یا در سطح ملی ، م worksثر است. “

“جو بایدن در تصویب قوانین با جمهوری خواهان کار کرد. این همان چیزی است که این کشور به آن نیاز دارد. اما ، تحت نظر آقای ترامپ ، هیچ جمهوری خواهی هرگز چیزی نگفته است كه بتواند نزدیك به چیزی باشد كه ما به عنوان افراد اتحادیه ، كارگران ، افراد خانواده به آن اعتقاد داشته باشیم. “

نامشخص است که هر رأی کجا حساب می شود. آرا The سالمندان مطمئناً چیزی است که بانک های تبلیغاتی ترامپ در آن به کار می برند. هر تغییری می تواند سرنوشت فرد مستقر در این ایالت را تغییر دهد.

یک شهروند مسن ریو دیویس اظهار داشت که ترامپ بر خلاف کارزار “امید” بایدن “ترس” را ایجاد می کند. او مطمئناً درگیر هیچ نظریه “روز رستاخیز” نبود. “من فکر می کنم جمهوری خواهان همیشه یک برنامه پیام رسانی عالی داشته اند ، اما به هیچ وجه حاکم نبوده اند. من فکر نمی کنم دموکرات ها همیشه مسائل ما را خوب ارسال می کنند. جمهوری خواهان همیشه از ترس می جنگند. ترس از بردن اسلحه های شما ، ترس از سوسیالیسم. آنها امسال کارت سوسیالیسم را علیه جو بایدن که 47 سال در دولت بوده بازی می کنند و احتمالاً فکر نمی کنم کسی که به جو بایدن نگاه می کند تصور کند که او در جایی نزدیک به سوسیالیست بودن باشد.

” اما ، مبارزات حزب دموکراتیک در مقابل امید قرار نمی گیرد. به امید شیوه بهتر زندگی و امید به مراقبت های بهداشتی. وی وقتی رأی داشته باشد ، به این مسائل رسیدگی می کند. “

موضوع بحث برانگیز دیگر تعویق مالیات حقوق و دستمزد رئیس جمهور دونالد ترامپ است که می تواند بر تأمین اجتماعی و توانایی آن در پرداخت بازنشستگی ، از کارافتادگی ، بازماندگان و سایر مزایا در آینده.

“اعلام اینکه ترامپ قصد دارد مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد یک نگرانی است. این صندوق ها ، صندوق های تأمین اجتماعی است. بیشتر اینکه ، میلیون ها نفر در آمریکا چک تأمین اجتماعی خود را تا سال 2023 از دست می دهند و ما از جو بایدن حمایت می کنیم زیرا او نه تنها از امنیت اجتماعی و همچنین Medicare محافظت می کند بلکه گسترش می دهد. “دیو گفت.

حاشیه آرا مهم است که سالخوردگان رای می دهند. یکی از موضوعاتی که مطرح شد ، مسئله تغییر آب و هوا بود.

“این واقعیت که ما از توافق نامه پاریس خارج شدیم مربوط به بسیاری از ما بود که به محیط زیست اهمیت می دهیم و مقایسه می کنیم که زمین چیست تنها خانه ماست و چاره ای جز مراقبت از آن نداریم. “، گفت: لورین ترولیانو ، بازنشسته آمریکایی.

جالب این بود که بسیاری می گفتند” شخصیت “برای آنها مهم است. < p> در پاسخ به سوالی در مورد اهمیت شخصیت نشان دادن رهبری ، بیل ساورز گفت: “کاملا. ما احساس می کنیم که بقیه امپراتوری آمریکا به پایان می رسد و موقعیت خود را در جهان از دست خواهیم داد ، این برای بسیاری از کشورهای کوچکتر که در آینده از این فرصت استفاده می کنند خبر خوبی نیست زیرا آمریکا اینگونه نیست وجود دارد. “

” آمریكا از سه طریق تقسیم شده است. دموکراتها جمهوری خواه و مستقل به طور مساوی. و برای جمهوریخواهان و افراد مستقل ، من فکر می کنم شخصیت و نجابت و شخصیت ترامپ مسئله شماره یک برای کسانی است که به بایدن رأی می دهند. آنها مسائلی مانند اسلحه ، امنیت اجتماعی و مراقبت های بهداشتی را کنار می گذارند. برای کسانی که طرف خود را تغییر می دهند ، همه چیز در مورد شخصیت ترامپ و رفتار اوست. “جیم گیبس یکی دیگر از ارشدان دیگر اضافه کرد.

فلوریدا ایالت یک درصدی است. هرکس برنده ایالت شود با اختلاف نزدیک به یک درصد برنده شده است. این یک کنجکاوی است. اما یکی از این گزینه ها می تواند 29 رأی انتخاباتی ترامپ یا بایدن را به دست آورد.

همچنین بخوانید: آیا آمریکایی های هندی به ترامپ رأی می دهند؟ | India Today Insight