انتخابات ایالات متحده: کالج انتخاباتی چیست؟ | Magic number 270

را توضیح داد

این کلاهبرداری در مورد 270 چیست؟

این در مورد 270 نهنگ است که در پاییز امسال در جزیره تاسمانی استرالیا گیر افتاده است. این در مورد ازدحام مسافران بین ایالتی 270 نیست که به مسافران واشنگتن دی سی می خورند. این در مورد کسانی است که قرار است برای چهار سال آینده در کاخ سفید بنشیند.

دانشکده انتخاباتی آن

تقریباً 2.9 میلیون نفر دیگر در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به هیلاری کلینتون رأی دادند ، اما او همچنان شکست خورد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا برنده شد زیرا وی کالج انتخاباتی را زیر نظر گرفت سیستمی که در قانون اساسی ایالات متحده تنظیم شده و طی قرن ها اصلاح شده است.

اینجاست که این عدد جادویی بازی می کند. برای پیروزی در کاخ سفید ، یک نامزد باید حداقل 270 رأی انتخاباتی را به دست آورد.

این اکثریت 538 رأی در 50 ایالت است.

تعداد

به هر ایالت تعداد متفاوتی از آرا elect انتخاباتی اختصاص داده می شود ، براساس تعداد نمایندگان خود در مجلس ، به علاوه دو سناتور.

کالیفرنیا با 55 رای بیشترین رای را دارد. تگزاس با 38 رای انتخابی در رده بعدی قرار دارد. نامزدی که در نیویورک یا فلوریدا پیروز شود می تواند 29 رأی انتخاباتی را به جیب بزند تا 270 رأی دهد. ایلینوی و پنسیلوانیا هر کدام 20 رأی دارند. در لیست 10 ایالت برتر با بیشترین رأی انتخاباتی اوهایو با 18 رأی قرار دارد. جورجیا و میشیگان با 16 و کارولینای شمالی با 15.

TRUMP’S BEST PathH

ترامپ مسیرهای زیادی را به 270 دارد ، اما بهترین مسیر او به پیروزی در فلوریدا و پنسیلوانیا بستگی دارد. اگر هر دو ایالت را برنده شود و کارولینای شمالی و آریزونا را که در سال 2016 به سختی حمل کرد ، و همچنین جورجیا و اوهایو را که در سال 2016 برنده شد اما اکنون قابل رقابت است ، بدست آورد ، برنده خواهد شد. فلوریدا با 29 رأی انتخاباتی مهمترین ایالت ترامپ است. ضرر در آنجا حفظ او در کاخ سفید را تقریباً غیرممکن خواهد کرد.

چه پیشنهادی نیاز دارد

جو بایدن دموکرات این مبارزات متمرکز بر لیزر در ایالت های غرب میانه است و در نزدیکی آن ترامپ در سال 2016 – میشیگان ، ویسکانسین و پنسیلوانیا – اقدام به آن کرد. او همچنین در حال ساخت نمایش بزرگی برای آریزونا است ، ایالتی که از سال 1996 به یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات پشتیبان نبوده است. swings Democratic.