آمریكا سرباز سابق جادوگری را كه به جرم تجاوز به عنصر پرستار ، قتل

محكوم شده است ، اعدام می كند .jpeg؟ XrmULRtjw_4sJZavv8iX7fhrHLAwgCdR “class =” ff-og-image-inserted “>

دولت آمریكا روز سه شنبه یك سرباز سابق را اعدام كرد كه گفت وسواس با جادوگری وی را به كشتن پرستاری از جورجیا می كشاند طلسم او بود.

ویلیام امت لكروی ، 50 ساله ، ساعت 9:06 بعد از ظهر اعلام شد كه مرده است. EDT پس از تزریق کشنده در همان زندان ایالات متحده در Ter Haute ، ایندیانا ، جایی که پنج نفر دیگر در سال 2020 پس از یک دوره 17 ساله بدون اعدام فدرال اعدام شدند.

وکلا از رئیس جمهور دونالد ترامپ خواسته بودند دادخواست تخفیف حکم لکروی به حبس ابد ، گفت که برادر لکرو ، چاد لکروی ، سرباز ایالت جورجیا ، در هنگام توقف عادی در سال 2010 کشته شد و مرگ پسر دیگری خانواده آنها را ویران خواهد کرد.

اعدام تقریباً سه ساعت دیرتر از موعد مقرر شروع شد زیرا وکلای LeCroy در آخرین لحظه تلاش ناموفق و متقاعد کردن دادگاه عالی ایالات متحده برای صدور قرار بازداشت را آغاز کردند.

همزمان با بالا رفتن پرده ای از پنجره های شیشه ای که شاهدان را از اتاق مرگ جدا می کند ، LeCroy در حالی که IVS در بازوها و دستانش بود ، در حالی که بند او به شکلی صلیبی شکل بسته بود دراز کشید. چشمانش را محکم به سقف نگاه داشت و نگاهش به شاهدان معطوف نشد. كری كوپك سخنگوی وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت: شاهدان شامل پدر و نامزد جوآن لی تیزلر بودند كه لكروی او را مورد تجاوز قرار داده و با ضربات چاقو كشته بود.

مشاور معنوی لكروی ، خواهر باربارا باتیستا ، ایستاد چند فوت دورتر از اتاق ، سر او خم شد و به آرامی از روی یک کتاب دعا می خواند.

هفته پیش لکروی گفته بود که نمی خواهد بازی کند در آنچه او “تئاتر” پیرامون اعدامش نامید و غیره اوایل روز سه شنبه باتیستا به آسوشیتدپرس گفت ممکن است در دقایقی قبل از مرگ اظهارنظر کاملی نکند.

هنگامی که یک مقام زندان سه شنبه شب به بالای او خم شد و به آرامی ماسک صورت لکروی را کشید تا از او س askال کند که آیا موردی دارد؟ آخرین سخنان ، لكروی با آرامش و واقعیت پاسخ داد. آخرین و تنها سخنان وی این بود: “خواهر باتیستا در شرف دریافت آخرین بیانیه من در خدمات پستی است.”

لكروی چشمهای خود را باز نگه داشت زیرا شخصی كه در اتاق مجاور از دید وی دور بود شروع به تزریق كشنده كرد. از پنتوباربیتال. در حالی که پلک های او به طور غیرقابل کنترل شروع به افزایش می کند ، پلک های او سنگین می شود. بعد از چند دقیقه دیگر ، رنگ از اندامش تخلیه شد ، صورتش خاکستر شد و لبهایش آبی رنگ شد. بعد از حدود 10 دقیقه دیگر ، یك مقام با استتوسكوپ وارد محفظه شد ، مچ دست لكرو را احساس كرد و نبض گرفت و سپس قبل از اعلام رسمی مرگ وی به قلب او گوش داد.

اعدام دیگر ، كریستوفر ویالوا ، قرار است روز پنجشنبه . وی اولین آفریقایی تبار آمریکایی است که در اعدام های فدرال در سال جاری به اعدام محکوم شده است.

منتقدان می گویند ازسرگیری اعدام های فدرال در سال جاری توسط وزارت دادگستری یک اقدام بدبینانه برای کمک به ترامپ است مدعی کاندیدای قانون و نظم منتهی به روز انتخابات باشد. طرفداران می گویند ترامپ در مورد قربانیان و خانواده های آنها مدت هاست که عدالت را به تأخیر انداخته است.

لكروی در 7 اكتبر 2001 به چریلوگ ، جورجیا ، خانه كوهی Joann Lee Tiesler وارد شد و منتظر بازگشت وی از سفر خرید هنگامی که او از در عبور کرد ، LeCroy با یک تفنگ ساچمه ای به او ضربه زد ، او را بند و تجاوز کرد. وی سپس گلوی او را خرد كرد و بارها و بارها از پشت به او خنجر زد.

لكروی تیزلر را می شناخت زیرا او در نزدیكی خانه یکی از اقوامش زندگی می کرد و هنگام رانندگی اغلب برای او دست تکان می داد. وی بعداً به بازرسان گفت كه باور خواهد كرد او ممكن است پرستار بچه قدیمی او باشد كه او Tinkerbell نامیده می شود ، كه لكروی ادعا كرد در كودكی او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. پس از کشتن تیزلر ، او فهمید که این احتمالاً واقعیت ندارد.

دو روز پس از کشتن تیزلر ، لکروی پس از عبور از ایست بازرسی ایالات متحده در مینه سوتا به کانادا ، در حال رانندگی با کامیون تیزلر دستگیر شد.

مقامات یادداشتی را پیدا کردند که لکرو قبل از دستگیری نوشته بود که در آن از تیسلر بخاطر بخشش درخواست شده است. در آن آمده بود: “تو یک فرشته بودی و من تو را کشتم”. “

” امروز سرانجام عدالت برقرار شد. “پدر مقتول ، تام تیزلر ، در بیانیه ای گفت:” ویلیام لكروی در كاملاً مخالف با وحشتی كه بر دخترم جوآن تحمیل كرد ، درگذشت و به طرز مسالمت آمیزی درگذشت.

“من نمی دانم كه او هرگز نسبت به اقدامات شرورانه وی ، زندگی جنایت آمیز وی یا به خاطر بار وحشتناکی که باعث عزیزان جوان شده بود “، در بیانیه آمده است.

چند ساعت قبل از اعدام ، باتیستا ، منتظر زندان ، کیسه ای از کارامل را در دست داشت. شکلاتی که به گفته او مورد علاقه لكروی بود. در گفتگو با وی در روزهای منتهی به اعدام ، وی گفت كه او احتمال مرگ خود را می اندیشید و استعفا داد.

“او گفت ،” شما می دانید ، یك بار ما نبودیم و سپس هستیم و پس نیستیم. “” او گفت: “او بازتاب دهنده بود. به نظر نمی رسید او هیجان زده باشد. “

لكروی در 17 سالگی به ارتش پیوست اما به زودی به دلیل رفتن به AWOL مرخص شد و بعداً در مورد علاقه به جادوگری كه در دوره قبلی زندان به جرم سرقت ، آزار و اذیت كودك آغاز شده بود صحبت كرد. و سایر اتهامات.

او چند روز قبل از قتل در مورد چگونگی تینکربل بودن تیزلر و این که حمله به او یک هگزا را که بر او قرار داده بود معکوس کند ، نشخوار کرده بود. بعد از اینکه گلوی او را برید ، برای جستجو به کامپیوتر تیسلر رفت برای كتابهای مربوط به جادوگری ، پرونده های دادگاه گفته شد.

وی در سال 2004 به اتهام فدرال اتومبیلرانی كه منجر به مرگ شده بود محكوم شد و هیئت منصفه به او حکم اعدام را توصیه کرد.

وکلای لکروی بدون موفقیت محاکمه کردند برای متوقف کردن اعدام و استدلال اینکه وکلای دادگستری وی به درستی در مورد شواهد تربیتی و روحی وی تأکید نکرده اند که می توانست اعضای هیئت منصفه را ترغیب کند که حکم اعدام را صادر نکنند. همچنین درخواست تجدید نظر در آخرین لحظه آنها به دادگاه عالی ایالات متحده رد شد.

طی 56 سال گذشته ، قبل از دولت ترامپ با راه اندازی مجدد دستورات اعدام امسال ، دولت فدرال فقط سه نفر را اعدام کرد – همه در اوایل دهه 2000. تیموتی مک وی ، بمب افکن شهر اوکلاهما در میان آنها بود.