دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا از بسته حمایتی از دموکراسی با هدف دونالد ترامپ

دموکرات ها در کنگره آمریکا روز چهارشنبه از بسته جدید اصلاحات دموکراتیک با هدف رئیس جمهور دونالد ترامپ رونمایی کردند و گفتند این سو itاستفاده در آینده ریاست جمهوری است و از انتخابات ایالات متحده در برابر مداخلات خارجی محافظت کنید.

کمتر از شش هفته قبل از انتخابات 3 نوامبر ، دموکرات های ارشد در مجلس نمایندگان گفتند که انتظار دارند “قانون محافظت از دموکراسی ما” را در سال آینده بررسی کنند ، آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات کاخ در یک کنفرانس خبری گفت: “نامزد دموکرات ریاست جمهوری جو بایدن در کاخ سفید و اکثریت دموکرات سنا را کنترل کند.” “من فکر می کنم این اصلاحات سال آینده از حمایت دو حزب برخوردار باشد.” گفت سنا کنونی تحت کنترل جمهوریخواهان به رهبری س انتظار نمی رود که طبیب میچ مک کانل چنین تدبیری را در نظر بگیرد.

این قانون پس از نزدیک به چهار سال ریاست جمهوری ترامپ که دموکرات ها ادعا می کنند با قرار دادن شخصی و سیاسی وی سیستم دموکراتیک کنترل و تعادل ایالات متحده را از بین برد ، ظاهر شد. منافع بالاتر از منافع ملی ، با کمک جمهوریخواهان سنا.

“(بنیانگذاران) احتمالاً نمی توانند رئیسی را تصور کنند که به محافظ ها ضربه بزند و سنای ایالات متحده همدست باشد ،” مجلس نانسی پلوسی سخنگو گفت.

دموکرات های مجلس نمایندگان در سال 2019 ترامپ را استیضاح کردند ، اما در اوایل سال جاری تبرئه وی توسط جمهوری خواهان سنا مشاهده شد. جمهوری خواهان ادعا می کنند که دموکرات ها از سال 2017 قبل از ورود ترامپ به تلاش برای تضعیف آن.

با این اقدام جدید مهلت قانونی برای جرایم فدرال انجام شده توسط یک رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور در حال تعلیق است ، قانون اساسی ایالات متحده بند مجازات ، تشدید نظارت بر بخشش ، تقویت قدرت استیضاح کنگره و افزایش حمایت از افشاگران و بازرسان عمومی. به دنبال مزیت سیاسی است.

همچنین بخوانید | پیش از انتخابات ، ایالات متحده به دنبال دستیابی به موفقیت در سودان

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ می گوید معاملات صلح بین اسرائیل و “پنج یا شش” کشور دیگر نزدیک است