مرد آمریكایی به دختر تازه متولد شده تجاوز می كند ، در حالی كه كودك دروغ می گوید

در گوگل به دنبال كمك است

پدری در پنسیلوانیا ، ایالات متحده که از دختر 10 ماهه خود مراقبت می کرد ، نوزاد تازه متولد شده را مورد تجاوز قرار داد و او را در حالی که در گوگل جستجو می کرد که در صورت متوقف شدن نفس کشیدن کودک و همچنین صحبت با دوستانش در شبکه های اجتماعی چه کاری باید انجام دهد ، درگذشت.

بر اساس گزارشی در دیلی میل ، این مرد به اتهام تجاوز جنسی متهم شده است از یک کودک ، تعرض جنسی ، به خطر انداختن کودک در میان جنایات دیگر توسط مقامات محلی در روز سه شنبه.

مرد 29 ساله روز شنبه در پنسیلوانیا از دخترش مراقبت می کرد که به نوزاد حمله کرد و رفت او از جراحات خونریزی کرده است. با متوقف کردن پاسخ دادن و نفس کشیدن ، او شروع به جستجوی گوگل کرد “اگر کودک تنفس را متوقف کند” ، “اگر قلب کودک را نمی شنوید یا ضربان قلب را نمی شنوید” در میان چیزهای دیگر.

با این حال ، او هنوز این کار را نکرد برای کمک به بیمارستان یا خدمات اورژانس تماس بگیرید. پلیس برای بررسی بیشتر فعالیت وی در زمان حادثه تلفن وی را توقیف کرده است. مشخص شده است که این مرد جدا از جستجو در گوگل ، در شبکه های اجتماعی با دو زن نیز صحبت می کرد که در آن به وضعیت دخترش اشاره ای نکرده است.

بعداً با تماس گرفتن از اورژانس کمک کنند ، آنها نتوانستند کودک را زنده کنند زیرا تا آن زمان او درگذشت. پلیس در جستجوی آپارتمان ، پوشک آغشته به خون نوزاد را پیدا کرد.

کالبد شکافی حمله به دختر بچه را تایید کرد که در آن وی از ناحیه خلطاح دچار آسیب دیدگی شدید و از ناحیه سر نیز از ناحیه صدمات جدی بود.

این مرد حضانت مشترکاً شیرخوار را با مادرش داشت. این زن اکنون متعهد شده است كه پدر متهم را برای جرمی كه جان نوزاد 10 ماهه او را گرفته است ، بپردازد.