نظرسنجی های آمریکا در سال 2020: ترامپ می گوید آنها در تلاش برای سرقت انتخابات هستند. توییتر پیام گمراه کننده

را نشان می دهد

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ با انتقاد از دموكرات ها آنها را به” سرقت “انتخابات متهم كرد.

وی گفت ،” ما بزرگ هستیم ، اما آنها تلاش می کنند انتخابات را بدزدند. ما هرگز اجازه نمی دهیم این کار را انجام دهند. پس از بسته شدن لهستانی ها نمی توان رأی داد! “

با این حال ، توییتر هشدار به پست خود اضافه کرده و آن را گمراه کننده عنوان کرده است. .

ما هشداري را در مورد توئيدی از طرفrealDonaldTrump برای ادعای احتمالی گمراه کننده در مورد انتخابات قرار داديم. این اقدام با سیاست یکپارچگی مدنی ما مطابقت دارد. اطلاعات بیشتر در اینجا: https://t.co/k6OkjNXEAm

— ایمنی توییتر (TwitterSafety) 4 نوامبر 2020

نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن برنده نیوجرسی و نیویورک در یک رقابت تنگاتنگ به کاخ سفید است با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، نیز پیروزی های زودهنگام را در ایالات مهم ثبت می کند.

بایدن در نیویورک 2.2 میلیون رأی و ترامپ 1.2 میلیون رأی آورد. بر اساس پیش بینی های رسانه های برجسته آمریکایی ، انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده که بسیار درگیر انتخابات ریاست جمهوری بود ، گرچه رئیس جمهور فعلی به سرعت در حال عقب انداختن است.

طبق فاکس نیوز ، بایدن 237 کرسی از 538 کرسی انتخابی کالج انتخاباتی را دارد ، در حالی که ترامپ 210 دارد. از طرف دیگر ، CNN 215 رأی کالج انتخاباتی به بایدن و 171 رأی به ترامپ پیش بینی کرده است.

نیویورک تایمز گزارش داد که بایدن 213 رأی کالج انتخاباتی و ترامپ 174 رأی کسب کرده است. برنده نیاز به حداقل 270 رأی کالج انتخاباتی.

(با ورودی های PTI)

به روزرسانی های زنده را اینجا دنبال کنید.

همچنین WA TCH: انتخابات 2020 ایالات متحده: ترامپ یا بایدن ، چه کسی برای پیروزی در این نظرسنجی آماده است؟