دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، علائم خفیف کووید ، رقیب دموکرات جو بایدن ، آزمایش منفی مایک پنس

را نشان می دهد

در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، علائم خفیف ویروس بنفشه و همسر دموکراتیک خود را نشان می دهد ، آزمایش بایدن از نظر ویروس کرونا انجام شده است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات و همسرش در اوایل روز پس از تایید خبر مثبت بودن آزمایش دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و همسرش ملانیا ترامپ ، توسط شخص ترامپ مورد آزمایش قرار گرفتند.

دکتر کو بایدن ، پزشک جو بایدن نتایج منفی را در بیانیه ای که از سوی کمپین بایدن منتشر شد ، منتشر کرد.

رهبر حزب دموکرات بیش از 90 دقیقه با ترامپ در صحنه بحث و گفتگو بود اوایل هفته.

بعد از تست منفی ، بایدن ، در یک رسانه اجتماعی edia post ، از حامیان خود برای “پیام های نگرانی” تشکر کرد. وی افزود: “امیدوارم این به منزله یادآوری باشد: ماسک بزنید ، فاصله اجتماعی خود را حفظ کنید و دستان خود را بشویید.”

معاون رئیس جمهور پیشین ایالات متحده به مبارزات انتخاباتی برای انتخابات ریاست جمهوری ادامه خواهد داد. در تاریخ 3 نوامبر. او در حال برنامه ریزی برای سفر به میشیگان است.

بایدن برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، بیشتر بهار و اوایل تابستان را در نزدیکی خانه خود در ویلمینگتون ، دلاور گذراند. اما او در آخرین بخش مبارزات انتخاباتی سفر خود را افزایش داده است ، در حالی که هنوز از دستورالعمل های بهداشت عمومی مراقبت می کند.

او به طور منظم در ملا عام از ماسک استفاده می کند ، چیزی که ترامپ در بحث های این هفته بایدن را مورد تمسخر قرار داد. و او بیشتر در مقابل جمعیت کوچک و از نظر اجتماعی ظاهر می شود.

نامزد معاون ریاست جمهوری بایدن ، کامالا هریس نیز روز پنجشنبه به عنوان بخشی از آزمایشات معمول وی برای ویروس ، آزمایش منفی داد.

معاون رئیس جمهور آمریکا ، آزمایش کودکان ترامپ منفی است

در همین حال ، مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، بعدی در صف دفتر بیضی ، آزمایش Covid-19 منفی است ، ساعت ها بعد رئیس جمهور دونالد ترامپ اعلام کرد که به این ویروس آلوده شده و به قرنطینه رفته است. پنس در صورت عدم توانایی در معالجه پزشکی ، ناتوان رئیس جمهور می شود. این سه بار در تاریخ ایالات متحده اتفاق افتاده است.

غیر از پنس ، سایر مقامات ارشد کاخ سفید مانند وزیر خزانه داری استیون منوچین ، دادستان کل دادگستری ویلیام بار و وزیر بازرگانی ویلبر راس از جمله افرادی هستند که آزمایش منفی داشتند.

ایوانکا ترامپ ، دختر ارشد دونالد ترامپ و همسرش و جارد کوشنر مشاور کاخ سفید نیز مانند بارون ترامپ ، فرزند کوچک رئیس جمهور آمریکا ، آزمایش منفی نشان دادند.

آزمایش های رئیس جمهور آمریکا مثبت نشان می دهد ، نشان می دهد نشانه های MILD

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ علائم خفیفی را تجربه می کند اما پس از آزمایش مثبت برای ویروس کرونا به کار خود ادامه می دهد ، مقامات دولت روز جمعه گفتند ، در حالی که کاخ سفید و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری قصد داشتند خود را تنظیم کنند توسعه بمب.

ترامپ ، که از همان ابتدا خطر ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا را کاهش داده است ، گفت که وی و همسرش ملانیا پس از آزمایش مثبت برای ویروس ، که منجر به مرگ بیش از 200000 نفر شده است ، در قرنطینه قرار می گیرند.مقامات گفتند كه آمریكایی ها صدمات شدیدی به اقتصاد آمریكا وارد كردند.

رئیس جمهور آمریكا ناتوان نیست و برای جلوگیری از آلوده كردن دیگران در انزوا كار می كند. وزیر خزانه داری استیون منوچین و رئیس ستاد کاخ سفید مارک میدوز گفتند که رئیس جمهور 74 ساله علائم خفیفی را نشان می دهد. آنها جزئیات بیشتری در مورد وضعیت وی بیان نکردند.

او به دلیل سن و وزن در معرض خطر بالایی است. وی در طول مدت حضور در دفتر کار خود از نظر سلامتی کاملاً خوب بوده است اما شناخته شده نیست که به طور منظم ورزش می کند و یا از یک رژیم غذایی سالم پیروی می کند.

سهام وال استریت با انتشار اخبار یکی از بزرگترین سلامتی ها تقریباً 1 درصد کاهش یافت. ترس از یک رئیس جمهور آمریکا برای دهه ها.