رئیس جمهور آمریكا ترامپ و م hisسسات وی در سال 2017 مالیات بیشتری نسبت به ایالات متحده در هند پرداخت كردند: گزارش

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا یا شركت وی 1،45،400 دلار مالیات در هند در سال 2017 پرداخت كرده است ، در گزارش رسانه ای این مبلغ بیش از مالیات بر درآمد فدرال در سال انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا و همچنین در سال اول حضور خود در کاخ سفید است – 750 دلار. در اولین سال حضور خود در کاخ سفید ، وی 750 دلار دیگر پرداخت کرد. “این گزارش با اشاره به داده های اظهارنامه مالیاتی که بیش از 20 سال است ذکر شده است.

دونالد ترامپ در 10 سال به هیچ وجه مالیات بر درآمد پرداخت نکرد در این گزارش آمده است: از 15 سال گذشته – عمدتا به این دلیل که او گزارش کرده است که بیش از درآمد خود پول خود را از دست داده است.

گزارش نشان داد که در دو سال اول حضور وی در کاخ سفید ، درآمد ترامپ از خارج از کشور 73 میلیون دلار که بیشتر آن مربوط به خواص گلف وی در اسکاتلند و ایرلند بود. برخی از درآمد حاصل از معاملات صدور مجوز در کشورهایی مانند فیلیپین (3 میلیون دلار) ، هند (2.3 میلیون دلار) و ترکیه (یک میلیون دلار) بود. در این باره گفت: “در سال 2017 ، 750 دلار از رئیس جمهور در عملیات دولت ایالات متحده با 15598 دلار که وی یا شرکت هایش در پاناما ، 145،400 دلار در هند و 156،824 دلار در فیلیپین پرداخت کردند ، ناچیز بود.” / p>

روسای جمهور آمریکا طبق قانون ملزم به انتشار جزئیات مالی شخصی خود نیستند ، اما همه از زمان ریچارد نیکسون این کار را انجام داده اند. ترامپ ، که به شدت از پرونده های مالیاتی خود محافظت کرده است ، تنها رئیس جمهور در دوران مدرن است که آنها را علنی نمی کند. یکی از آنها او را به مردم آمریکا فروخته است. از پرداخت مالیات بپرهیزید. اکنون ، با افزایش چالش های مالی ، سوابق نشان می دهد که او بیشتر به کسب درآمد از مشاغلی بستگی دارد که وی را در معرض بالقوه و اغلب تعارض مستقیم منافع با شغل خود به عنوان رئیس جمهور قرار می دهد.

در این گزارش ادعا شده است که داده های بازپرداخت مالیات برای ترامپ و صدها شرکتی که سازمان تجارت وی را تشکیل می دهند ، شامل اطلاعات دقیق دو سال اول ریاست جمهوری وی ، به دست آمده است. این شامل بازگشت شخصی وی برای سال های 2018 یا 2019 نیست.

این گزارش چند روز قبل از اولین مناظره ریاست جمهوری ترامپ با جو بایدن ، رقیب دموکرات در روز سه شنبه و هفته ها قبل از انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر ارائه شد. رئیس جمهور ایالات متحده این گزارش را به عنوان “اخبار کاملا جعلی” رد کرده است.

ترامپ گفت که او پول زیادی را به عنوان مالیات پرداخت کرده است. “اول از همه ، من هزینه های زیادی پرداخت کرده ام ، و همچنین مالیات بر درآمد زیادی را نیز پرداخت کرده ام. ایالت نیویورک هزینه های زیادی را می گیرد و من پول زیادی را در ایالت پرداخت کردم. همه چیز فاش خواهد شد وی گفت: “بعد از بازرسی ، مشخص خواهد شد.

ترامپ گفت که 108 صفحه پرونده مالیات دارد” برای همه این شرکت های مختلف که بسیار خوب عمل می کنند ، واضح است “.

“این پرونده ها بسیار کامل است. آنها بسیار بزرگ هستند. آنها بسیار قدرتمند هستند. آنها بسیار دقیق هستند. ترامپ گفت: “اینها پرونده هایی است که شما بیشتر می آموزید و وقتی این کار به پایان می رسد.”

همچنین بخوانید | انتخابات 2020: مشکل نژادی آمریکا – همچنین بخوانید | دونالد ترامپ از درآمد آمریکا اجتناب کرد مالیات سالها ، فقط 750 دلار در سال 2016 ، 2017 پرداخت شده است: گزارش