بحث ریاست جمهوری آمریکا: به چین ، هند نگاه کنید ، هوا کثیف است ، می گوید ترامپ برای دفاع از موضع خود در مورد تغییرات آب و هوایی

تنها 12 روز تا انتخابات ریاست جمهوری ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و جو بایدن رقیب دموکرات پنجشنبه شب در بحث آخر آنها.

در مورد تغییرات آب و هوایی ، ترامپ به چین ، هوای “پلید” هند

در مورد با تغییر اوضاع ، دونالد ترامپ با بیان اینکه هند ، هوای چین کثیف است ، از حذف ایالات متحده از توافقنامه آب و هوایی پاریس دفاع کرد. ترامپ ایالات متحده را از توافقنامه آب و هوایی پاریس خارج کرده است ، هدف آن گرم کردن کره زمین “بسیار پایین” دو درجه سانتیگراد است.

“به چین نگاه کنید ، چقدر کثیف است. به روسیه نگاه کنید ، نگاه کنید به هند – کثیف است. هوا کثیف است. “خبرگزاری فرانسه به نقل از رئیس جمهور اظهار داشت.

اظهارات ترامپ چند روز قبل از دیدار وزیر امور خارجه مایک پمپئو و وزیر دفاع مارک اسپر از دهلی نو برای گفتگو درباره ساختمان است مشارکت فزاینده ایالات متحده و هند.

ترامپ برنامه جو بایدن ، رقیب دموکرات را برای مقابله با تغییرات آب و هوایی محکوم کرد و انتقادات خود را نسبت به اینکه غیرمنصفانه بودن اقدام در مورد تغییر آب و هوا نسبت به ایالات متحده نیست ، تجدید کرد.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که برنامه آب و هوایی بایدن برای کشورهای نفتی مانند تگزاس و اوکلاهما “یک فاجعه اقتصادی” است.

در همین حال ، بایدن گفت که تغییر آب و هوا “یک تهدید موجود برای بشریت است. ما یک وظیفه اخلاقی داریم که با آن مقابله کنید. ” d توسط خبرگزاری فرانسه.

در اولین بحث ریاست جمهوری ، ترامپ همچنین منتقد هند بود و داده های ویروس کرونا را در میان انتقاد از نحوه برخورد همه گیر با ترامپ زیر سوال برد.

بحث ترامپ ، بایدن در مورد مدیریت ویروس کرونا ویروس

بحث نشویل به آنها یک مرحله ملی نهایی را ارائه داد تا چشم اندازهای کاملا متفاوت برای کشوری را که در دام همه گیری گسترده ای است که باعث مرگ بیشتر شده است ، ترسیم کند. بیش از 225000 آمریکایی و هزینه های شغلی آن میلیون ها نفر بود.

شب با درگیری بر سر کار همه گیر توسط رئیس جمهور آغاز شد ، که طبق نظرسنجی ها مسئله تعیین کننده این کمپین برای رای دهندگان است ، و بایدن اعلام کرد ، “هر کسی مسئول این امر است” بسیاری از مرگ ها نباید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا باقی بمانند. “

رئیس جمهور دونالد ترامپ در دومین و آخرین بحث ریاست جمهوری روز پنجشنبه در دانشگاه بلمونت در نشویل به س questionالی پاسخ می دهد. (عکس: AP)

ترامپ با دفاع از مدیریت خود در کشنده ترین بحران سلامت کشور در یک قرن گذشته ، اخطار بایدن مبنی بر اینکه “زمستان تاریکی در پیش رو دارد” به دلیل افزایش عفونت ها ، را رد کرد. و او قول داد که واکسن ظرف چند هفته آماده خواهد شد.

ترامپ با ارزیابی خوش بینانه خود از بیماری همه گیر گفت: “این از بین خواهد رفت.” “ما در حال چرخش هستیم. ما در حال گوشه زدن هستیم. این از بین می رود ، “خبرگزاری AP AP به نقل از ترامپ گفت.

همانطور که در AP ، ترامپ بیشتر برای باز کردن کشور استدلال کرد و گفت:” ما نمی توانیم این کشور را بسته نگه داریم. این یک کشور عظیم با اقتصادی گسترده است. افسردگی ، الکل ، مواد مخدر در سطحی است که هیچ کس قبلاً ندیده است. درمان نمی تواند از خود مشکل بدتر باشد. “

اما بایدن قول داد که دولت او به دانشمندان موکول شود و گفت که رویکرد تفرقه افکنانه ترامپ مانع پاسخ ملت می شود.

” من نمی دانم بایدن گفت: “این را به روشی که او می بیند ، نگاه نکنید – ایالات آبی و قرمزها.” “آنها همه ایالات متحده هستند. بنا به گفته AP ، بایدن گفت: “و به همه ایالت هایی که در ویروس ویروس وی افزایش می یابند ، نگاه کنید – آنها ایالات قرمز هستند.” / باید>

بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور با اشاره به گزارشی از نیویورک تایمز مبنی بر اینکه ترامپ در حالی که “یک حساب بانکی مخفی” در چین داشت ، فقط سالانه 750 دلار مالیات فدرال پرداخت می کرد ، برای آزاد کردن بازپرداخت های خود.

بایدن خاطرنشان کرد که اظهارات مالیاتی خود را 22 سال قبل آزاد کرده و از دونالد ترامپ پرسیده است ، “چه چیزی را پنهان می کنی؟” به نقل از AP. حسابداران به او گفتند که او “ده ها میلیون دلار مالیات پیش پرداخت” کرده است. با این حال ، همانطور که در چهار سال گذشته ، پس از وعده آزاد کردن مالیات خود ، از گفتن زمان انجام این کار خودداری کرد.

این بار “بی صدا” در حالی که رقیب پاسخ می دهد

پس از اولین بحث دونالد ترامپ و جو بایدن ، وقفه های زیادی توسط رئیس جمهور در حالی که معاون سابق رئیس جمهور رخ داد ، رخ داد. پاسخ خود را تحویل داد ، کمیسیون مناظره های ریاست جمهوری این بار اعلام کرد که هر کاندیدا میکروفن خود را قطع می کند در حالی که دیگری صحبت می کند.

این قانون برای پاسخگویی دو دقیقه ای به هر یک از شش مباحثه بود. با این حال ، AP گزارش داد ، دکمه قطع کردن در بخش بحث آزاد بحث نخواهد شد.

این پس از سوالات متقابل در مورد چگونگی مشاهده دستیابی ترامپ به عملکرد هکتار او در اولین بحث وجود دارد به عنوان اشتباهی که بینندگان را خاموش می کند ، در میان مبارزاتی که وی با عصبانیت به رسانه های خبری حمله کرده و حملات عمیقا شخصی به بایدن و پسر بزرگسالش را آغاز کرده است ، انجام می شود.

< strong> ماسک برای همه ، به جز ترامپ

در این بحث ، همه حضار با ماسک صورت به عنوان محافظ در برابر ویروس کرونا ، از جمله بانوی اول ، ملانیا ترامپ ، که وی را برداشته بود ، مشاهده شدند. خبرگزاري AP گزارش خود را در هنگام مناظره اول گزارش داد.

جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ریاست جمهوری دموکرات ، در جریان مناظره دوم و آخر ریاست جمهوری روز پنجشنبه در دانشگاه بلمونت در نشویل ، یک ماسک نگه داشته است. (عکس: AP)

بایدن با پوشیدن ماسک روی صحنه رفت و هنگامی که به مناظره نزدیک می شد به مناظره برمی داشت.

دونالد ترامپ ، که اخیراً بهبود یافته است از طرف ویروس کرونا ، هیچ نقابی وجود ندارد ، همانطور که توسط AP گزارش شده است.

علیرغم هیاهوی تاریخی ، این رقابت با داشتن مزایای بایدن در بسیاری از ایالت های میدان جنگ بدون تغییر باقی مانده است در حالی که ترامپ با کمبود پول نقد مبارزات انتخاباتی روبرو است و مهمتر از همه ، زمان.

(با ورودی های AP ، AFP)

همچنین بخوانید | هندی آمریکایی ها هنوز حزب دموکرات را دوست دارند و کاملاً از جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا عقب هستند: نظرسنجی جدید

همچنین بخوانید | رئیس جمهور ترامپ ، جو بایدن ، دموکرات ، سخنرانی در راهپیمایی های “تلنگر ایالت ها” پیش از انتخابات ایالات متحده