بحث ریاست جمهوری آمریکا قرار است 15 اکتبر لغو شود پس از آنکه ترامپ از قالب مجازی

خارج شد

بحث ریاست جمهوری 15 اکتبر بین رئیس جمهور دونالد ترامپ و نامزد دموکرات جو بایدن ادامه نخواهد یافت ، کمیسیون بحث های ریاست جمهوری گفت: در بیانیه ای در روز جمعه ، افزود که هر دو مبارزات “برنامه های متناوب برای آن تاریخ” را اعلام کرده بودند.

“اکنون مشخص است که هیچ بحثی در 15 اکتبر وجود نخواهد داشت ، و CPD توجه خود را به آمادگی برای این مناظره پس از آن است که رئیس جمهور ترامپ ، که مشتاق بازگشت به مبارزات انتخاباتی و برگزاری برنامه های زنده بود ، از شرکت در قالب مجازی و بدون موفقیت به دنبال بازگرداندن آن به بحث شخصی بود. < این اقدام فقط یک بحث دیگر در مورد برنامه - 22 اکتبر در نشویل ، تنسی - قبل از انتخابات 3 نوامبر باقی می گذارد.

مناظره ها از سال 1976 با برگزاری سه بحث در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بوده است. بحث ها در نزدیکی پایان مبارزات انتخاباتی از سال 2000 به بعد استاندارد بود.

این کمیسیون روز پنجشنبه اعلام كرد كه در حال تبدیل بحث شهرداری در 15 اكتبر به دلیل احتیاط فراوان است ، زیرا آزمایش ترامپ مثبت بود ویروس کرونا.

بایدن در اوایل این هفته گفته بود که اگر هنوز به ویروس مبتلا باشد ، شخصاً بحث نخواهد کرد و کمپین وی امتناع ترامپ از سازگاری با قالب مجازی را “شرم آور” خواند. < اندرو بیتس سخنگوی بایدن گفت: "شرم آور است که دونالد ترامپ تنها بحثی را که در آن رای دهندگان مجبور می شوند سالات خود را مطرح کنند قرار داد - اما جای تعجب نیست." / ترامپ "جرات ندارد برای پاسخگویی به سابقه خود به رای دهندگان همزمان با معاون رئیس جمهور بایدن. "

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده قصد دارد اولین جلسه از زمان تشخیص Covid-19 ، رویداد زنده در کاخ سفید برگزار می شود.

به همه شرکت کنندگان گفته می شود از ماسکی که باید بیاورند استفاده کنند و باید صبح (شنبه) به غربالگری Covid-19 مراجعه کنند. با توجه به منبع آگاه از مقدمات ، این امر شامل بررسی دما و یک پرسشنامه مختصر خواهد بود.

(با ورودی های رویترز و خبرگزاری فرانسه) “2” height = “180” width = “305” alt = “” border = “0” src = “https://akm-img-a-in.tosshub.com/indiatoday/images/story/202010/AP_trump_biden_0 -647×363.png؟ Iyco6mvbRz1VqH1KML2ximQeABWvku6t “> بحث ریاست جمهوری ایالات متحده که قرار است پس از عقب نشینی ترامپ در 15 اکتبر لغو شود