انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا: مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ شکایت کرد تا شمارش آرا را در 3 ایالت کلیدی متوقف کند

مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پرونده های خود را در پنسیلوانیا ، میشیگان و جورجیا تشکیل داد تا شمارش آرا را متوقف کند مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنین اعلام کرد که خواستار بازشماری مجدد در ویسکانسین است و افزود که این دادخواستها را در جورجیا ، میشیگان و پنسیلوانیا برای جلوگیری از شمارش آرا طرح کرده است ، با این استدلال که مقامات اجازه دسترسی عادلانه به سایت های شمارش را ندارند. .

“ما امروز در دادگاه ادعاهای میشیگان شکایت کرده ایم تا شمارش آرا را تا زمان دسترسی معنادار متوقف کنیم. ما همچنین خواستار بررسی آرا to باز شده و شمارش شده در حالی هستیم که دسترسی معنی داری نداریم ، “مبارزات انتخاباتی ترامپ در بیانیه ای گفت ، خبرگزاری رویترز پاسخ می دهد بر اساس تحقیقات ادیسون هیچ برنده ریاست جمهوری مشخص نیست که دارای 16 رأی انتخاباتی باشد.

رقیب جمهوری خواه ترامپ ، جو بایدن ، دموکرات ، تیغ دارد – حاشیه نازک در میشیگان ، جایی که 92 درصد آرا expected مورد انتظار در آن است.

پیش از این ، دونالد ترامپ گفته بود که در ایالاتی که احتمالاً مسابقه نزدیک است ، پرونده های قضایی تشکیل خواهد شد. او خواهان نتیجه تا شب انتخابات است (هیچ شانس شماری از همه آرا یا حتی دریافت آن تا 3 نوامبر وجود ندارد) ، و روز دوشنبه به خبرنگاران گفت كه “وكلا سه شنبه شب آماده خواهند شد” تا مانع از سرقت دموكراتها شود در عین حال جو بایدن گفت که شمارش باید در همه ایالت ها ادامه یابد و افزود: “هیچ کس نمی خواهد دموکراسی ما را از ما بگیرد – نه اکنون ، نه هرگز”. < "هر رای باید شمارش شود. هیچ کس نمی خواهد دموکراسی ما را برای ما از بین ببرد ، نه اکنون ، نه هرگز. امریکا خیلی دور شده است ، آمریکا نبردهای زیادی کرده است ، آمریکا بیش از حد تحمل کرده است تا اجازه دهد این اتفاق بیفتد ،" جو بایدن گفت.

همچنین بخوانید | با 24 ساعت شمارش ، نتایج انتخابات ایالات متحده هنوز منتظر است. هرکسی می تواند برنده شود | 11 نکته برای دانستن