انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده 2020: تمام آنچه شما باید بدانید

“class =” ff-og-image-inserted “>

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با پیش بینی میزان رکوردشکنی در 3 نوامبر برگزار می شود و بسیاری از آنها از رای های پستی ، پست الکترونیکی و انتخاب رای گیری زود هنگام.

در ایالات متحده ، روش های رای گیری یک موضوع فدرال نیستند بلکه یک موضوع ایالتی هستند. بنابراین ، بسیاری از ایالت ها زود رأی می دهند.

اسكات كیتر ، مشاور ارشد نظرسنجی ، مرکز تحقیقات پیو ، گفت: “امسال افراد زیادی از طریق پست رای می دهند. ما اکثریت آرا را پیش بینی کرده ایم. در اوایل یا از طریق پست ، یا توسط افرادی که رأی خود را در خانه پر می کنند و آنها را رها می کنند و کمتر از نیمی از آنها به طور معمول در نوع رأی گیری در غرفه رای گیری شرکت می کنند. “

” رای دهندگان دموکرات می گویند آنها می خواهند زود رأی دهند زیرا حساسیت آنها نسبت به شیوع Covid بسیار بیشتر از حامیان دونالد ترامپ است. “

رأی گیری در انتخابات ایالات متحده:

رای گیری در بسیاری از ایالت ها با رای گیری زودهنگام بیش از 60 میلیون رأی از آنچه مردم انتظار دارند حدود 100 یا 150 میلیون رأی باشد آغاز شده است (در سال 2016 ، 135 میلیون رأی دادند).

در حالی که تاریخ رأی گیری مشخص نیست ، روز نهایی انتخابات به زمان پایان رأی گیری اطمینان می دهد.

بیشتر ایالت ها نظرسنجی را در ساعت 6 صبح EST (3:30 بعد از ظهر IST 3 نوامبر) آغاز می کنند. اما اولین ایالتی که رأی گیری آزاد را آغاز می کند ورمونت در ساعت 5 بامداد EST (2:30 بعد از ظهر IST 3 نوامبر) است.

رای گیری حداکثر تا ساعت 9 عصر EST (6:30 صبح IST 4 نوامبر) در نیویورک بسته می شود و داکوتای شمالی. اولین نظرسنجی ها برای بسته شدن در ساعت 7 بعدازظهر EST (4:30 صبح IST) انجام می شود.

شمارش آرا:

< در حالیکه 3 نوامبر پایان یک دوره طولانی رأی گیری است ، این آغاز یک دوره شمارش طولانی است. این آرا popular مردمی است. آنها مستقیماً تصمیم نمی گیرند یا رئیس جمهور ایالات متحده آمریكا را انتخاب نمی كنند اما مهم این است كه بدانند "انتخاب كنندگان" كالج انتخاباتی به چه روشی رأی می دهند.

شمارش آرا با بسته شدن نظرسنجی ها آغاز می شود. برخی از ایالت ها قصد دارند نتایج را در شب انتخابات (3 نوامبر) گزارش دهند ، اما برخی دیگر انتظار دارند که روند شمارش آنها بیشتر طول بکشد ، این بستگی به زمان شمارش آرا mail رایانه ای دارد. حدود 30 ایالت اجازه می دهند خطاها توسط رای دهندگان برطرف شود تا اطمینان حاصل شود که آرا their آنها بی اعتبار نیست.

در همین حال ، نتایج اولیه در برخی از ایالت های مهم ممکن است اطلاعات کافی برای اعلام برنده فراهم کند.

در سال 2016 ، انتخابات ایالات متحده در ساعت 7:30 صبح به وقت گرینویچ (1:00 بامداد IST) در 4 نوامبر آغاز شد ، زمانی که دونالد ترامپ با عبور از 270 نمره مورد نیاز برای پیروزی در ویسکانسین ، برنده شد.

<قوی > رای گیری از طریق پست:

اکثر آرا ball نامه های پستی باید ظرف چند روز از 3 نوامبر دریافت شود.

هر ایالت آغاز می شود تا نتایج خود را از 10 نوامبر تأیید کند ، که در صورت بازشماری مجدد موکول به تأخیر می شود.

تاریخ های تماشای:

8 دسامبر: گواهی نتایج باید توسط همه ایالت ها تا 8 دسامبر تکمیل شود ، و همه اختلافات – از جمله چالش ها و بازشماری ها – حل و فصل شود. تنها استثنا ایالت کالیفرنیا است که روند طولانی تر و کندتری دارد.

14 دسامبر: رای دهندگان به طور رسمی رأی خود را در 14 دسامبر می دهند و آنها را به واشنگتن می فرستند. < اگر تا آن زمان ایالت ها هنوز درگیری دارند و نتایج خود را تأیید نکرده اند ، یا اگر ایالت ها دو تابلو رقیب برای انتخابات بفرستند ، این امر می تواند عوارضی را ایجاد کند.

افزایش رای گیری در نامه های رایانه ای به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس جدید نیز عدم اطمینان را افزایش داده است. باید تا دسامبر مشخص شود که چه کسی برنده انتخابات ایالات متحده است. به طور غیررسمی ، یک روز پس از نظرسنجی فراخوانی می شود.

کالج انتخابی تصمیم می گیرد

به محض ورود و شمارش آرای مردم ، این برای “انتخاب کنندگان” ایالت ها است که به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا رای دهند.

هر یک از 50 ایالت به اندازه مجموع نمایندگی خود در مجلس و مجلس سنا به عنوان مثال ، فلوریدا: 27 نماینده مجلس به اضافه 2 سناتور = 29 رأی انتخاباتی

دانشکده انتخاباتی با انتخاب منتخبان تشکیل می شود.

تعداد کل انتخاب کنندگان 538 نفر است – 435 نماینده (کنگره) و 100 سناتور و سه انتخاب کننده دیگر از ناحیه کلمبیا.

هیچ مقام فدرال ، منتخب یا منصوب شده ، نمی تواند انتخاب شود.

در 14 دسامبر ، انتخاب كنندگان برای رأی دادن به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ملاقات می كنند و شمارش آرا انتخاباتی توسط كنگره آمریكا انجام می شود و متعاقب آن اعلامیه رئیس جمهور منتخب و معاون رئیس جمهور منتخب توسط رئیس جمهور انجام می شود. سنای آمریکا.

فرآیند انتخاباتی

برای پیروزی چه کاری لازم است؟ اولین کسی که از مرز 270 (از 538) عبور کند ، در انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده پیروز می شود.

در هر ایالت ، نامزدی که بیشتر رای دهندگان را برنده می شود ، آرای کل کالج انتخاباتی کل ایالت را کسب می کند. تنها دو استثنا are مربوط به ماین و نبراسکا است که آرا college کالج انتخاباتی خود را بر اساس نسبت آرا each هر کاندیدا تقسیم می کنند.

در همه موارد دیگر ، این یک سیستم “برنده هاست”. به عنوان مثال ، کالیفرنیا ، بزرگترین ایالت ، 55 رای انتخاباتی دارد. هرکسی که اکثریت را کسب کند ، همه 55 رأی را به خود اختصاص می دهد.

آیا منتخبین قرار است رای های عمومی را دنبال کنند؟

خیر هیچ قانون اساسی یا فدرال وجود ندارد که انتخاب کنندگان را ملزم به رأی دادن با توجه به نتایج آرا popular عمومی در ایالت های خود کنند.

مواردی وجود داشته است که انتخاب کنندگان برخلاف خواست مردم عمل کرده اند. آنها “منتخب بی ایمان” نامیده می شوند اما نادر هستند.

محبوبیت در برابر رأی انتخاباتی:

سیستم کالج انتخاباتی معمولاً منعکس کننده “خواست مردم” است – رای مردم. اما می توان اکثریت آرا popular مردم را به دست آورد و اکثریت آرا elect انتخاباتی را به دست نیاورد.

در تاریخ انتخابات ایالات متحده ، پنج پیروزی از این دست بوده است که نامزد ریاست جمهوری رای محبوب را از دست داده است. رأی داد اما برنده کالج انتخاباتی شد. آخرین نمونه آخرین انتخابات سال 2016 بود ، زمانی که دونالد ترامپ برنده کالج انتخاباتی شد اما هیلاری کلینتون ، رقیب دموکرات وی ، رای مردم را به دست آورد.

در واقع ، از پنج انتخابات گذشته ، دو انتخابات بود توسط نامزدها به همان روش پیروز شد.

در سال 2000 ، جورج دبلیو بوش در برابر ال گور نامزد دموکرات پیروز شد. سه رئیس جمهور منتخب دیگر با پیروزی در کالج انتخاباتی اما از دست دادن رای مردم جان کوینسی آدامز ، رادرفورد بی هیز و بنیامین هریسون بوده اند (همه آنها در رأی های انتخاباتی نوزدهم

بودند:

 • هر 50 ایالت به اندازه مجموع نمایندگی خود در مجلس نمایندگان و سنای ایالات متحده از آرای انتخاباتی برخوردار هستند. به عنوان مثال ،

-فلوریدا: 27 نماینده مجلس بعلاوه 2 سناتور = 29 رأی انتخاباتی

-Ohio: 16 نماینده مجلس بعلاوه 2 سناتور = 18 رأی انتخاباتی

– هوایی: 2 نماینده مجلس بعلاوه 2 سناتور = 4 رأی انتخاباتی

 • 435 نماینده مجلس + 100 سناتور + 3 رأی انتخاباتی ناحیه کلمبیا = 538 کل رأی انتخاباتی
 • برای پیروزی ، یک نامزد به 270 رأی انتخاباتی نیاز دارد

روند انتخابات:

روند دانشکده انتخابات شامل موارد زیر است:

 • انتخاب رأی دهندگان
 • جلسه رأی دهندگان رأی دادن به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور
 • شمارش آرا elect انتخاباتی توسط کنگره آمریکا
 • اعلامیه رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور توسط رئیس سنای آمریکا < / ul>

  انتخاب رأی دهندگان:

  انتخاب رأی دهندگان قابل توجه است زیرا:

  • قانون اساسی ایالات متحده شامل موارد کمی در مورد صلاحیت انتخاب کنندگان است
  • انتخاب منتخبان ایالت در سطح ایالت انجام می شود و از یک ایالت به ایالت دیگر متفاوت است
  • رای دهندگان معمولاً در داخل احزاب سیاسی هستند
  • همه به جز دو ایالت از یک سیستم انتخابی برنده استفاده می کنند – موارد استثنا ماین و نبراسکا هستند

  محدودیت در آرای انتخاباتی :

  هیچ قانون اساسی یا فدرال وجود ندارد که انتخاب کنندگان را ملزم به رأی دادن با توجه به نتایج آرا their عمومی در ایالت های خود کنند. بلکه

  • قانون ایالتی نحوه صدور آرا college کالج های انتخاباتی را تنظیم می کند
  • انتخاب کنندگان متعهد می شوند که از قبل به یک نامزد حزب رأی دهند
  • وقایع “انتخاب کنندگان بی ایمان” “نادر است