انتخابات ریاست جمهوری آمریکا: طرفداران دونالد ترامپ از پذیرفتن شکست امتناع می کنند ، و شعار می دهند “این پایان نگرفت!”

شعار “این کار تمام نشده است!” حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز شنبه در پایتختی های ایالت سراسر کشور اعتراض کردند و از پذیرفتن شکست خودداری کردند و ادعاهای بی اساس ترامپ مبنی بر پیروزی دموکرات ها در انتخابات با تقلب را تکرار کردند.

از آتلانتا و تالاهاسی تا بیسمارک ، بویز و ققنوس ، جمعیتی از چند ده تا چند هزار نفر – بعضی از آنها آشکارا اسلحه حمل می کردند – خبر پیروزی جو بایدن را پس از بیش از سه روز شمارش آرا پر از تعلیق ، دموکرات ها را فریب داد در بالا.

درگیری در برخی از شهرها آغاز شد. در آتلانتا ، خارج از ایالت کاپیتول در سنگر دیرینه جمهوری خواهان در جورجیا ، شعارهای “قفلش کن!” در میان حدود 1000 طرفدار ترامپ به صدا در آمد. دیگران شعار می دادند ، “این تمام نشده است! این پایان نیست!” و “اخبار جعلی!”.

خیابان ها با پرچم های آمریکا و آگهی های تبلیغاتی ترامپ غرق شده بود.

حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ در تجمع اعتراض به پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن شنبه ، 7 نوامبر 2020 در سالم ، اوره. (عکس AP)

هیچ خشونت فوری گزارش نشده است ، اگرچه در یک زمان ، پلیس برای جدا کردن مخالفان ترامپ از طرفداران خود حرکت کرد. سرب باریک در جورجیا ، که از سال 1992 به بعد برای یک دموکرات نرفته است.

جوردن کلی ، 29 ساله از مورفریسبورو ، تنسی ، سه ساعت به همراه خود به آتلانتا رفت تا در آن طرفدار ترامپ باشد. تجمع.

كلی گفت: “در اینجا تقلب در انتخابات صورت می گیرد” با یک فرماندار GOP و وزیر امور خارجه ، بطور نامناسب آرا را برای پیشبرد بایدن شمرده بود.

“حتی اگر من در تنسی زندگی می کنم ، من یک آمریکایی هستم ، و می خواهم اطمینان حاصل کنم که آمریکایی ها صدا در انتخابات “. وی قصد داشت سفر 10 ساعته به واشنگتن را هفته آینده برای تظاهرات در پله های دیوان عالی کشور برگزار کند ، جایی که ترامپ و وکلایش قول داده اند که سرانجام پرونده خود را مطرح کنند.

تأیید احساسات سخت هر دو طرف از شکاف عمیق سیاسی ملت ، معترضین ضد ترامپ در واشنگتن هو کردند ، فحاشی کردند ، فریاد زدند “بازنده! بازنده!” و هنگامی که رئیس جمهور شنبه از یک گلف به کاخ سفید بازگشت ، انگشت خود را به سمت اتومبیل ترامپ داد.

یكی از طرفداران رئیس جمهور ترامپ روز شنبه اسلحه را به عنوان دیگری چوب بیس بال در مقابل ساختمان كاپیتول ایالت اورگان نگه دارد ، 7 نوامبر سال 2020 ، در سالم ، اوره ، پس از اینکه جو بایدن ، دموکرات ، ترامپ را شکست داد و 46 امین رئیس جمهور ایالات متحده شد. (AP Photo / Marcio Jose Sanchez)

دو تابلویی که در جلوی هتل واشنگتن ترامپ نصب شده بود ، نوشته شده است “یک بازنده بزرگ نباشید” و “واقعیت چهره”. برخلاف ادعای ترامپ طرفداران ، هیچ مدرکی در مورد تقلب جدی در آرا وجود نداشته است. و برخی از مقامات منتخب جمهوری خواه در سراسر کشور از ترامپ فاصله گرفتند و از وی خواستند که نتیجه را با کمال میل قبول کند.

چند هزار طرفدار ترامپ جمع شدند در پنسیلوانیا پایتخت در هریسبورگ. پنسیلوانیا نقش اساسی در پیروزی بایدن داشت.

بروس فیلدز 66 ساله درباره سازمان های خبری گفت: “اگر امروز جلوی این کار را نگیریم ، همه چیز تمام خواهد شد.” بایدن را به عنوان برنده اعلام کرد. “در غیر این صورت می توانیم خداحافظی آزادی را ببوسیم.” حدود دوازده مرد به شدت مسلح ، برخی از آنها استتار داشتند ، به تجمع پیوستند.

در پایتخت آریزونا در ققنوس ، جمعیت در عرض چند ساعت به بیش از 1000 نفر افزایش یافت. بایدن در آریزونا راهی پیروزی در انتخابات شد. کالج.

“كلی وارد” ، سناتور ایالتی سابق و رئیس حزب جمهوری خواه آریزونا ، به رئیس پر سر و صدا گفت: “بسیار مشكوك است كه پرزیدنت ترامپ ، با موجی قرمز كه ما در آریزونا شاهد آن هستیم ، دست و پنجه نرم می كند.” تظاهرات کنندگان ترامپ.

“من می خواهم بدانم که آیا با شماره های خارج شده از ماشین ها مغایرت دارد.” حامیان ترامپ حتی در مکانی که نزدیک نبود ، دسته جمعی جمع شدند تا از او حمایت کنند و از نتیجه انتخابات ناامید شوند. در خارج از پایتخت داکوتای شمالی در بیسمارک ، هیئت نمایندگی تمام جمهوری خواهان در ایالت کنگره به شعارها ، معترضان حمل کننده نشانه پیوستند.

چند درگیری بین طرفداران ترامپ و تظاهرکنندگان طرفدار بایدن و زندگی های سیاه مهم بود ، با یک BLM حامی در تلاش برای بستن دست خود به یکی از طرفداران ترامپ. این دو نفر کشتی را روی زمین آغاز کردند.

یک افسر طرفدار Black Lives Matter را به سمت ماشین جوخه اسکورت کرد. مشخص نبود که او دستگیر شده است.

در لانسینگ ، میشیگان ، حدود 50 طرفدار ترامپ و گروه کوچکتر از راهپیمایان که پرچم های ماده سیاه زندگی را حمل می کردند ، در ایالت کاپیتول جمع شدند ، جایی که آنها را تحت فشار قرار دادند ، لگد زدند و فریاد زدند. یکدیگر در یک بن بست متشنج. اما در لحظاتی از فراخوان مسابقه ، چند نفر از هر دو طرف دعا کردند و حداقل یک جفت آنها را در آغوش گرفت.

فرانک دابس ، 40 ساله ، از هندرسون ، نوادا ، یک شاخ گاو نر و پرچم ترامپ 2020 را به همراه آورد. که در هنگام تظاهرات در خارج از دفتر ثبت نام بخش انتخابات رأی دهندگان شهرستان کلارک در شمال لاس وگاس با شدت باد کشتی گرفت. هنوز دادگاه ها وجود دارد. اگر هرگز زمانی برای افشای تقلب گسترده وجود داشته باشد ، این رئیس جمهور است که این کار را انجام می دهد. ” وی گفت: “رسانه ها تصمیم نمی گیرند چه کسی مقام ریاست جمهوری را بدست آورد. رأی دهندگان قانونی این کشور تصمیم می گیرند. “