ایالات متحده سه دارو را برای درمان التهاب ناشی از Covid-19

آزمایش می کند

ایالات متحده مطالعه جدیدی را شروع می کند که سه دارو را برای کاهش عملکرد بیش از حد سیستم ایمنی بدن آزمایش می کند می تواند باعث بیماری شدید یا حتی مرگ در افرادی شود که به Covid-19 مبتلا شده اند.

برای این مطالعه ، موسسه ملی بهداشت ایالات متحده 2100 بزرگسال بستری با متوسط ​​تا شدید Covid-19 را در ایالات متحده و به گزارش آسوشیتدپرس ، آمریکای لاتین.

همه شرکت کنندگان در این مطالعه داروی ضد ویروسی Remdesivir به علاوه یکی از سه “داروی تعدیل کننده سیستم ایمنی” یا دارونما دریافت می کنند. این داروها Bristol Myers Squibb’s Orencia ، Johnson & Johnson’s Remicade هستند که اکنون برای آرتریت روماتوئید به فروش می رسند و یک داروی آزمایشی از AbbVie به نام Cenicriviroc. ‘طوفان سیتوکین’ یعنی تولید بیش از حد مواد شیمیایی که بدن برای مقابله با عفونت ها تولید می کند اما همچنین می تواند به ریه ها ، کلیه ها ، قلب و سایر اندام ها آسیب برساند.

“اینها همه روش های مختلف کاهش سرعت سیستم ایمنی بیش از حد است ، “به نقل از دکتر N Francis Collins ، مدیر NIH.

تحقیق جدید پنجمین و آخرین تحقیق از سری آزمایشاتی است که توسط یک مشارکت خصوصی و دولتی طراحی شده است و شامل ده ها شرکت دارویی غیر گروه های سودآور و ادارات مختلف دولت ایالات متحده.

سایر روش های درمانی که در حال آزمایش هستند شامل داروهای آنتی بادی ، داروهای ضد التهاب و پلاسما از بازماندگان Covid-19 است.

قبل از آن ، آزمایش بالینی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) دریافت که remdesivir وجود داشته است تأثیری کم بر روی طول مدت بستری شدن بیماران Covid-19 در بیمارستان یا احتمال زنده ماندن آنها.

آزمایش “همبستگی” توسط WHO اثر چهار رژیم دارویی بالقوه را ارزیابی کرده است – remdesivir ، hydroxychloroquine ، anti- ترکیبی از داروهای HIV لوپیناویر / ریتوناویر و اینترفرون – در 11266 بیمار بزرگسال در بیش از 30 کشور جهان.

این مطالعه نشان داد که این رژیم ها تأثیر کمی بر مرگ و میر 28 روزه یا طول مدت آن دارند. رویترز به نقل از WHO ، دوره بیمارستانی در میان بیماران بستری شده در Covid-19. نتایج آزمایش هنوز بررسی نشده است.

(با ورودی های AP)

همچنین بخوانید | Covid-19: چین به سرعت استفاده از واکسن های آزمایشگاهی ویروس کرونا را گسترش می دهد

همچنین بخوانید | تا رسیدن واکسن Covid-19 ، نیتریک اکسید می تواند بیماران را درمان کند ، جان افراد را نجات دهد | مطالعه