ایالات متحده: دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برای Covid-19

آزمایش مثبت

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید کیلی مک اننی آزمایش Covid-19 مثبت است. وی در میان چندین مقام برجسته در نزدیکی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا است كه به این ویروس كشنده مبتلا می شود.

پس از رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول ، خانم 32 ساله بالاترین رتبه را دارد آزمایش رسمی کاخ سفید برای Covid-19 ، ویروس کشنده ای که تاکنون بیش از 200000 آمریکایی را در این سال کشته است ، آزمایش می شود.

“پس از آزمایش منفی به طور مداوم ، از جمله هر روز از روز پنجشنبه ، آزمایش مثبت داشتم COVID-19 صبح روز دوشنبه در حالی که هیچ علامتی نداشت ، “مک انانی در بیانیه ای که در توییتر منتشر کرد گفت.

” هیچ خبرنگار ، تهیه کننده یا اعضای مطبوعات به عنوان تماس نزدیک توسط واحد پزشکی کاخ سفید ذکر نشده است ، “او گفت.

” علاوه بر این ، من قطعاً هیچ اطلاعی از تشخیص امید هیكز قبل از برگزاری جلسه مطبوعاتی كاخ سفید در روز پنجشنبه نداشتم ، “وی با اشاره به نشست مطبوعاتی خود در آن روز در كاخ سفید گفت: در حالی که ماسک ندارید.

​​pic.twitter.com/SKT9xq8rqs

– Kayleigh McEnany (PressSec) 5 اکتبر 2020

هوپ هیکس ، یکی از نزدیکان رئیس جمهور و بانوی اول ، هفته گذشته اولین مقام ارشد کاخ سفید بود که آزمایش مثبت داشت. به زودی پس از آن آزمایش ترامپ و همسرش ملانیا مثبت شد.

“من به عنوان یک کارگر ضروری ، مجدانه تلاش کرده ام تا اطلاعات لازم را در این زمان به مردم آمریکا ارائه دهم. با آزمایش مثبت اخیر من روند قرنطینه را آغاز می کنم مک انانی گفت: “و چندین کارمند کاخ سفید در ماه های اخیر با Covid-19 مثبت آزمایش شده اند ، از جمله مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین ، معاون رئیس جمهور مایک. دبیر مطبوعاتی پنس ، کیتی میلر و مرد بدن ترامپ ، نیک لونا.