ایالات متحده واکسن Covid-19 ایمن و م haveثر تا پایان سال 2020 خواهد داشت: رئیس جمهور دونالد ترامپ

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده یک Covid 19 ایمن و موثر خواهد داشت واكسن قبل از پایان سال 2020. او این سخنان را هنگام سخنرانی در باشگاه های اقتصادی نیویورك ، واشنگتن دی سی ، فلوریدا ، پیتسبورگ ، شیکاگو و شبویگان بیان کرد.

پرزیدنت ترامپ نیز از این فرصت برای مقایسه “طرفدار” خود استفاده کرد. سیاست های “آمریکا” نسبت به “چپ رادیکال”. وی علاوه بر ذکر دستاوردهای دولت خود ، ادعا کرد که دموکرات ها “بدبینی ، رکود ، کاهش و مالیات های بسیار بالا را تحویل خواهند داد”. ، “خبرگزاری PTI به نقل از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا اظهار داشت.

ترامپ پس از معالجه Covid-19 به دلیل حضور در تجمعات انتخابات توسط كادر پزشكی كاخ سفید پاك شد. وی ادعا کرد پس از مداوا در بیمارستان نظامی سه شب و چهار روز از ویروس بهبود یافته است.

“تحت رهبری من ، ما قبل از پایان سال واکسن ایمن و م effectiveثر خواهیم داشت.

ما به سرعت ویروس چین را شکست خواهیم داد ، همه گیری را پایان خواهیم داد ، زنجیره های مهم تأمین خود را باز خواهیم گرداند و اقتصاد خود را به بی سابقه ای خواهیم رساند. ارتفاعات جدید “. pic.twitter.com/Xyp3trYwbM

– کاخ سفید (WhiteHouse) 14 اکتبر 2020

رئیس جمهور ترامپ در 14 اکتبر با اشاره به یک واکسن احتمالی Covid-19 گفت: “تحت رهبری من ، یک واکسن ایمن و موثر قبل از پایان سال. ما به سرعت ویروس چین را در همه گیر شکست خواهیم داد ، زنجیره تأمین حیاتی خود را بازگردانیم و اقتصاد خود را به اوج جدید و بی سابقه ای برسانیم.

او همچنین تعارف کرد کار سازمان غذا و دارو (FDA) برای تلاشهایش ، افزود که ایالات متحده بزرگترین بسیج را از زمان جنگ جهانی دوم برای شکست “ویروس چین” آغاز کرده است.

“برای شکستن ویروس ، من در حال شکستن هستم. FDA خارق العاده بوده است ، هر مانعی ، برش هر قسمت از نوار قرمز ، و حرکت آسمان و زمین. “دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا گفت ، آنها چیزهایی را اثبات می كنند كه دو سال به طول انجامیده است.

وی در ادامه ادعا كرد كه اگر مجدداً انتخاب نشود ،” چین صاحب یونایتد خواهد شد ایالت ها “.

(با ورودی های PTI)