ولادیمیر پوتین سال آینده به دلیل نگرانی های بهداشتی از ریاست جمهوری روسیه کناره گیری کند: گزارش

ولادیمیر پوتین قصد دارد در ژانویه سال آینده در میان حدس و گمانهایی که رئیس جمهور روسیه گزارش کرده پارکینسون استعفا دهد ادعا کرده است. یک گزارش در نیویورک پست به نقل از والری سولووی ، دانشمند سیاسی مسکو ، دوست دختر 37 ساله پوتین ، آلینا کابایوا ، و دو دخترش او را تحت فشار قرار می دهند تا دفتر را ترک کند.

سلووی اضافه کرد ، “آنجا وجود دارد یک خانواده ، او تأثیر زیادی بر او دارد. وی قصد دارد برنامه های تحویل خود را در ژانویه علنی کند. “

این دانشمند سیاسی ادعا کرد که پوتین ممکن است از پارکینسون رنج ببرد زیرا رئیس جمهور اخیراً علائم این بیماری را از طرف رئیس جمهور نشان داده است.

وی گفت: “ناظرانی که فیلم های اخیر پوتین را مطالعه کردند ، به نظر می رسید که پاهای او دائما در حرکت هستند و به نظر می رسد که او در حالی که بغل صندلی را گرفته است ، احساس درد می کند. انگشتان او نیز در حالی که قلم در دست داشت و فنجانی را که می گرفت حاوی کوکتل مسکن است گرفت ، در حال انقباض است. “گزارشی در روزنامه The Sun Sun ادعا کرد.

سلووی گفت پوتین به زودی نخست وزیر جدید را منصوب می کند وزیری که مطابق نیویورک پست آماده خواهد شد جانشین نهایی وی شود.

کارکنان رئیس جمهور ، شایعات پیرامون برنامه پوتین برای کناره گیری را کم رنگ کرده اند.

حدس و گمان در میان قانونگذاران روس با توجه به تصویب قانونی که به رئیس جمهور سابق مصونیت مادام العمر از تعقیب کیفری اعطا می شود ، آمده است.

در این باره ، سخنگوی دیمیتری پسکوف توسط روزنامه سان سان گفت: “این روال است در بسیاری از کشورهای جهان اعمال می شود ، و کاملاً موجه است. “

همچنین بخوانید | پس از هفته ها در کما ، منتقد پوتین ، الکسی ناوالنی ، با بهبودی کامل چشم

از بیمارستان مرخص شد همچنین بخوانید | الکسی ناوالنی منتقد کرملین پس از ترک بیمارستان برلین در انظار عمومی ظاهر شد