“ما احساس احترام می کنیم”: خیابان نیویورک به نام خیابان پنجاب برای احترام به جامعه پنجابی

نامگذاری شده است

در یک حرکت قابل توجه برای احترام به جامعه پنجابی ، یک خیابان در کوئینز یورک به عنوان خیابان پنجاب نامگذاری شده است. خیابان 101 ، که از خیابان 111 تا خیابان 123 امتداد دارد و گفته می شود قطب مشاغلی است که توسط پنجابیس اداره می شود ، هفته گذشته جمعه (23 اکتبر) افتتاح شد.

منطقه ریچموند هیل در منطقه کوئینز به دلیل فرهنگ غنی پنجابی که قبلاً به عنوان “پنجاب کوچک” شناخته می شد – دو بزرگترین زیارتگاه سیک (Gurudwaras) وجود دارد که بین بلوار لوفرتس و خیابان 113 واقع شده است. علاوه بر این ، کل بخش تجاری دارای پنجابیس است.

خیابان توسط عضو شورای Adrienne Adams که طرح را در شورای شهر نیویورک برای تغییر نام خیابان ، با توجه به قدرت حضور جامعه پنجابی در منطقه ، بر اساس گزارشی در ANI.

تپه ریچموند ، یک محله تجاری و مسکونی واقع در به نیویورک ، ایالات متحده آمریکا رسماً نام خیابان پنجاب داده شده است. @ SinghLions pic.twitter.com/XSVu3b2tDG

– Kanwal Singh (KanwalSinghJK) 26 اکتبر 2020

“مهم است که ما همچنان به جشن گرفتن موزاییک چند فرهنگی از شهر ما! ” وی در یک توییت گفت.

از همه کسانی که برای رونمایی از خیابان پنجاب به جشن امروز پیوستند ، متشکرم. مهم است که ما به جشن موزاییک چند فرهنگی شهر خود ادامه دهیم! pic.twitter.com/ceyGHztuoM

– Adrienne Adams (AdrienneEAdams) 23 اکتبر 2020

آدرین آدامز به CBS نیویورک گفته بود (به نقل از ANI) ، “این جامعه کم لطف شده است ، واقعاً شناخته نشده است … نامرئی ، که یک فاجعه است ، دانستن همه چیزهایی که همه جامعه ما به این منطقه شگفت آور می آورد. “

آدامز همچنین گفت كه جامعه پنجابی شایسته تقدیر است زیرا آنها در ساختن ریچموند هیل كمك كرده اند.

مرا در خیابان پنجاب در ریچموند هیل ملاقات کنید. جدیدترین نامگذاری خیابانی در کوئینز. این خیابان در خیابان 101 بین خیابان 111 و 123 خیابان معروف به پنجاب کوچک خواهد بود. pic.twitter.com/zUtl9wTgev

– Jagga Singh (@ JaggaS1ngh) 23 اکتبر 2020

“بعداً به نقل از CBS نیویورک” آدامز گفت: “برخی از سخت کوش ترین افراد جامعه جنوب آسیا هستند … مردمی که مدتهاست اینجا هستند”.

در همین حال ، جنیفر راجکومار ، نامزد حزب دموکرات برای مجلس شورای ایالتی ناحیه 38 ، که در مراسم تحلیف سخنرانی کرد ، گفت که او “سربلند ایستاده است”.

سخنرانی امروز من در نامگذاری تاریخی PUNJAB AVENUE در اینجا در تپه ریچموند. pic.twitter.com/NZwJTqmTXB

– جنیفر راجکومار (JeniferRajkumar) 23 اکتبر 2020

همچنین ، ANI به نقل از هارپریت سینگ تور ، رئیس سابق انجمن فرهنگی سیک ، اظهار داشت: “فقط به این دلیل که ظاهری متفاوت داریم ، به این معنی نیست که ما انسان نیستیم یا آمریکایی کمتری هستیم.”

راجویندر Kaur ، عضو شورای آموزش جامعه ، منطقه 28 ، گفت: “این معنی زیادی دارد. ما واقعاً از اینکه شناخته شده ایم احترام می گذاریم.” / ANI گزارش داد.

(با ورودی از ANI)