وزیر بنگال غربی Adhikari علیه TMC قیام کرد و گفت “شما را در میدان جنگ ببینیم”

وزیر حمل و نقل بنگال غربی ، سووندو آدیکاری روز سه شنبه ، گمانه زنی ها درباره احتمال خروج وی از کنگره ترینینول را دامن زد. . رهبر متنفذ کنگره ترینامول از شرق میدناپور خطاب به هواداران خود ، که بسیاری از آنها پیراهنهایی بر روی عکس خود داشتند ، حمله ای محجبه به رهبری حزب خود را آغاز کرد.

“شما را در میدان جنگ می بینیم ، در مرحله سیاسی ، Suvendu Adhikary نمی ترسد “، وی گفت ، در مراسمی به مناسبت بزرگداشت سیزدهمین سالگرد Nandigram Dibas.

که تحت لوای کمیته Bhoomi Ucched Protirodh (BUPC) سازماندهی شد ، هیچ اشاره ای به کنگره ترینامول در این رویداد. آدیکاری نیز حواسش بود که حتی یک بار نام سرمربی حزب خود ماماتا بانرجی را بر زبان نیاورد.

“سرانجام آنها بعد از 13 سال ناندیگرام را به یاد آوردند! خوشحال است که قبل از انتخابات آنها از این مکان بازدید می کنند. وی گفت: “امیدوارم که آنها حتی پس از پایان انتخابات به اینجا بیایند”.

“Nandigram Dibas” توسط TMC به عنوان احترام به افرادی که در حین اعتراض به زمین های اجباری در تیراندازی پلیس کشته شدند مشاهده می شود ادیکاری افزود: “ناظران سیاسی همه منتظر شنیدن حرکت بعدی من هستند ، اما من در مورد سیاست فقط از یک بستر سیاسی صحبت خواهم کرد ، نه از این مرحله مقدس ،” دست نخورده حرکت کند.

رهبری TMC به سرعت مقابله کرد. در این مناسبت ، وزیر بنگال ، فرهاد حکیم ، در سخنرانی در یک راهپیمایی رسمی TMC ، با ادیکاری پاسخ داد. (م) اما امروز یک حزب بسیار خطرناک تر مانند BJP در تلاش است کنترل بنگال را از بین ببرد. با نواختن منافع شخصی ، برخی به آنها کمک می کنند. مخالفت با CM Mamata Banerjee به معنای تقویت دست BJP است. ” / p>