نجاتگران نهنگ در استرالیا

با مشکل ناخوشایند روبرو هستند HQPVZT0 “class =” ff-og-image-inserted “>

پس از روزها عبور از میان آبهای خنک و احاطه شده توسط گریه های دردناک صدها نهنگ رشته ای در ساحل جنوبی استرالیا ، امدادگران با وظیفه ظریف جمعه دفع لاشه ها.

در “یک جهنم تلاش” ، خدمه ای متشکل از 100 متخصص حفاظت از محیط زیست و داوطلبان ماهر 94 نفر از 470 حیوان را که در بندر ناهموار غرب تاسمانی گرفتار شده بودند نجات دادند – بزرگترین لبه توده ای استرالیا ، زیست شناس دریایی اداره محیط زیست تاسمانی کریس کارلایون به رسانه ها گفت.

کارلیون با اضافه كردن برون مرزی گفت: “با این مورد ، ما با چیزی منحصر به فرد روبرو هستیم ، قبلاً با رشته ای از این نوع برخورد نداشته ایم.” نجات این تعداد به خصوص غیر معمول بود.

پارک های تاسمانی و حیات وحش میزان آن را کاهش دادند تعداد کشته شدگان از 380 تا 350 نفر در روز جمعه ، و امدادگران امیدوار بودند که بتوانند 20 موجود دیگر را نجات دهند.

اما تمرکز بر روی نحوه دفع لاشه ها در اسرع وقت بود. بیش از ترس اینکه اجساد در حال تجزیه می توانند به محیط زیست در بندر Macquarie آسیب برسانند ، به مسیر قایق ها سرازیر شوند و کوسه ها را به خود جلب کنند. جوش گورلای ، داوطلب Wildcare به خبرگزاری فرانسه گفت: “آنها لحظات سختی هستند ، وقتی چیزهای زیادی برای رفتن وجود دارد و احساس شکست می کند ، احساس پایان ناپذیری می کند.” / p>

“وقتی می بینید که قبلا چه شکلی بوده و الان چیست و فکر می کنید – در واقع … ما واقعاً خیلی خوب کار کرده ایم.”

با امدادگران که از باران های بی وقفه رشادت می کنند ، قوی باد و آب سرد ساعتها روزانه برای تلاش برای نجات حیوانات درگیر ، اعتراف کرد که این تلاشها نتیجه اش را گرفته است.

“شما تقریباً به یک نهنگ احتیاج دارید k skin نیز وجود داشته باشد. ” شناخته شده اند که بسیار اجتماعی هستند.

برخی از حیوانات در برابر نجات مقاومت کرده و یا پس از آزادی سعی در بازگشت به خانواده خود دارند و برای دومین بار ساحل می شوند.

علل رشته های توده ای همچنان باقی است کارلیون گفت: علیرغم دانشمندان چندین دهه در مورد این پدیده ناشناخته است.

با وجود برخی بازداشت ها ، امیدهایی وجود داشت که نهنگ های زنده مانده از این رویداد استرس آور بهبود یابند.

“در حالت ایده آل ، آنها دوباره جمع می شوند ، آنها این اوراق را اصلاح خواهند کرد و کارها را ادامه خواهند داد. “

گورلی و نامزدش ، کوری یانگ ، گفت که خدمه با وجود فشار جسمی و عاطفی نجات هنوز مثبت بودند.

“با شنیدن گریه ، این احتمالاً ناراحت کننده ترین قسمت است” ، وی افزود که به سختی می توان صداهای دردناک گوساله های جدا شده از مادران را تکان داد.

اما یانگ گفت تیم ها ، بیشتر ساخته شده از ص افرادی که در شرایط غم انگیز به کمک به حیوانات عادت کرده بودند ، دور هم جمع می شدند.

“ما نمی توانیم همه آنها را نجات دهیم ، مطمئنا … شما باید مثبت باشید.”