کدام ایالت های ایالات متحده هنوز در حال شمارش آرا هستند و چه زمانی رأی گیری می شود؟

نامزد دموکرات جو بایدن با 227 رای به 213 رای انتخاباتی نسبت به رئیس جمهور جمهوریخواه دونالد ترامپ اختلاف کمی دارد. این باعث می شود 98 رأی انتخاباتی تخصیص یابد ، و مسیرهای ممکن برای پیروزی هر دو نامزد وجود دارد. برنده باید 270 رأی کسب کند.

در اینجا وضعیت بازی در 9 ایالت است. شمارش آرا by توسط ادیسون تحقیق انجام می شود. با این وجود ، فقط 47٪ از آرا expected پیش بینی شده شمارش شده است ، ترامپ با 62.9٪ به 33٪ پیش است.

آریزونا

بایدن پیشگام قابل توجهی است. ، و آسوشیتدپرس و فاکس نیوز قبلاً ایالت را برای دموکرات فراخوانده اند. بر اساس تحقیقات ادیسون ، با احتساب 86 درصد آرا expected پیش بینی شده ، بایدن با 51.0 درصد در مقابل 47.6 درصد از ترامپ پیشرو است.

کتی هابز ، وزیر امور خارجه آریزونا به ABC News گفت که شهرستان ماریکوپا ، که شامل ققنوس بسیار پرجمعیت است ، حدود 400000 رأی برجسته برای شمارش داشت و نتایج بیشتری را چهارشنبه ساعت 7 بعد از ظهر منتشر می کند MST (پنجشنبه 02:00 به وقت گرینویچ) ، و دوباره در ساعت 9:30 بعد از ظهر MST (0430 به وقت گرینویچ پنجشنبه).

جورجیا

ترامپ اختلاف کمی را پشت سر می گذارد ، اما بسیاری از شهرستانهای بزرگ اطراف آتلانتا که به دموکرات ها تمایل دارند قابل توجه است تعداد آرا still هنوز برای شمارش است. با شمارش 94 درصد آرا expected پیش بینی شده ، ترامپ با 50.0 درصد در مقابل 48.8 درصد برای بایدن پیشتاز است.

وزیر امور خارجه جورجیا ، براد رافنسپرگر گفت امیدوار است که تا پایان روز چهارشنبه نتیجه کسب کند.

بر اساس قانون جورجیا ، اگر اختلاف بین نامزدها کمتر یا معادل 0.5 درصد باشد ، یک نامزد می تواند ظرف دو روز کاری پس از تأیید نتایج ، درخواست بازشماری کند. مین

مین یکی از دو ایالتی است که آرا College کالج انتخاباتی خود را بین برنده رأی مردم در سراسر ایالت و برنده در هر یک از مناطق کنگره خود تقسیم می کند.

ادیسون تحقیقات به رای بایدن دو رای برای نتیجه سراسری اختصاص داده است که وی با محاسبه 87٪ آرا expected پیش بینی شده ایالت ، 53.8٪ به 43.2٪ می رسد. همچنین ، منطقه 1 كنگره ایالت را برای بایدن فراخوانی كرد و به او سومین رای انتخاباتی از ایالت را داد.

ترامپ در منطقه 2 كنگره در این ایالت 51.4٪ به 45.1٪ برتری دارد. آسوشیتدپرس پیش بینی کرد ترامپ برنده رای چهارم ایالت در روز چهارشنبه باشد ، با تنها 53.7 درصد آرا expected پیش بینی شده در.

میشیگان

بایدن دارای حاشیه تیغ و نازک اما رو به رشد ، با برنامه های CNN و NBC که بایدن را قبل از ساعت 4.30 بعد از ظهر به عنوان برنده در نظر گرفت EST (2130 GMT) چهارشنبه. بایدن با محاسبه 97 درصد آرا expected پیش بینی شده ایالت ، 49.8٪ تا 48.6٪ از ترامپ برخوردار است.

وین کانتی – بزرگترین ایالت و محل زندگی دیترویت – 95 درصد آرا votes مورد انتظار را شمارش کرده بود ، بایدن با پیروزی ترامپ 67.6 to تا 31..

انتظار می رود شمارش آرا در وین و کلاچ سایر شهرستانهای مهم در روز چهارشنبه ادامه یابد. وزیر امور خارجه میشیگان ، جوسلین بنسون ، اظهار داشت که هدف این ایالت این است که ظرف 24 ساعت یک جدول اول و غیررسمی انجام شود.

نوادا

با تمایل ، نوادا اکنون در بازی ظاهر می شود. داده های تحقیقات ادیسون نشان می دهد که 86 درصد آرا expected مورد انتظار در آرا است و آرای بایدن نیز 49.3 درصد به 48.7 درصد برای ترامپ رسیده است.

مقامات ایالتی انتظار دارند که آرا remaining باقیمانده – عمدتا برگه های پستی – با 9 شمارش شود am PST (1700 GMT) روز پنجشنبه. شهرستان کلارک ، بزرگترین ایالت و محل زندگی لاس وگاس ، تاکنون 84٪ آرا expected پیش بینی شده را کسب کرده است و بایدن 52.9٪ در مقابل 45.4٪ ترامپ از آن جلوتر است.

کارولینای شمالی

اختلاف بین ترامپ و بایدن کمتر از 2 درصد است زیرا رئیس جمهور با 50.1٪ از 48.7٪ از دموکرات ها ، با 95٪ آرا expected پیش بینی شده ، پیش می رود.

< ایالت اجازه می دهد برگه های رایانامه ای که تا سه نوامبر به آنها علامت گذاری شده ، در صورت دریافت تا 12 نوامبر شمارش شود. صبح روز چهارشنبه ، ستاد انتخاباتی بایدن گفت که انتظار می رود نتیجه نهایی چند روز طول بکشد ، و مقامات ایالتی روز چهارشنبه گفتند یک نتیجه کامل تا هفته آینده مشخص نخواهد شد. تا کنون برتری خود را حفظ می کند. با محاسبه 85 درصد آرا expected پیش بینی شده ، ترامپ برای بایدن 51.7 درصد رشد را نشان می دهد و به 47.1 درصد می رسد.

مقامات در آنجا می توانند رأی های پستی را تا سه روز پس از انتخابات بپذیرند در صورتی که تا سه شنبه به مارک آنها برسد. حدود 1 میلیون رأی برای شمارش باقی مانده است ، فرماندار تام وولف ، دموکرات ، روز چهارشنبه گفت.

اگر حاشیه پیروزی در نصف 1٪ باشد ، قوانین ایالتی نیاز به بازشماری دارد. < p> ویسکانسین

مبارزات انتخاباتی ترامپ روز چهارشنبه اعلام کرد درخواست بازشماری آرا در ویسکانسین را دارد ، جایی که اختلاف بین نامزدها کمتر از 1 درصد باشد. طبق تحقیقات ادیسون ، بایدن 49.4٪ تا 48.8٪ برای ترامپ با 99٪ آرا پیش بینی شده افزایش دارد. ادیسون گفت که این مسابقه در ویسکانسین یا هر ایالتی که حاشیه به اندازه کافی باریک باشد اجازه نمی دهد یک نامزد خواستار بازشماری مجدد مطابق قوانین ایالتی شود. برخی از رسانه ها ، از جمله NBC و آسوشیتدپرس ، بایدن را برای برنده پیش بینی کردند.

همچنین بخوانید | با 24 ساعت شمارش ، نتایج انتخابات ایالات متحده هنوز منتظر است. هرکسی می تواند برنده شود | 11 نکته برای دانستن