چرا ما هنوز نمی دانیم چه کسی در انتخابات ایالات متحده پیروز شده است

پاسخ بسیار ملایمی به این سوال وجود دارد که چرا نمی دانیم چه کسی در انتخابات ایالات متحده برنده شده است – سیستم ایالات متحده برای اعلام برنده در روز انتخابات. اگرچه در تاریخ اخیر به یک انتظار تبدیل شده است ، اما چنین الزام قانونی وجود ندارد.

اما پاسخ پیچیده تری برای وضعیت وجود دارد ، زیرا واقعیت این بار بسیار متفاوت تر است – تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها ، بیش از 100 میلیون نفر ، به دلیل همه گیری ، قبل از روز انتخابات از طریق پست رای داده اند. در سال 2016 ، 47 میلیون آمریکایی قبل از روز انتخابات رأی داده بودند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ مشت خود را پس از سخنرانی در اتاق شرقی کاخ سفید ، اوایل چهارشنبه ، در واشنگتن ، به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس و بانوی اول ، پمپ کرد. ساعت ملانیا ترامپ. (AP / PTI)

حتی اگر رئیس جمهور ترامپ و دستیارانش بارها سازمان های خبری را تحت فشار قرار داده اند تا در شب روز انتخابات برنده را اعلام کنند (سازماندهی اخبار معمولاً یک برنده را نشان می دهد ، زیرا آمریکا این کار را نمی کند کمیسیون انتخابات وجود دارد) ، این وظیفه تقریباً غیرممکن است زیرا ایالات نبرد مانند پنسیلوانیا و ویسکانسین به مقامات اجازه پردازش (باز کردن فیزیکی پاکتها و شمارش آنها علیه پرونده های ثبت نام رای دهندگان) و شمارش آرا نامه های پستی تا روز انتخابات را نمی دهند.

از صبح چهارشنبه (سه شنبه نیمه شب در ایالات متحده) ، به عنوان مثال ، بیش از 2 میلیون برگه رای گیری برای ارسال در پنسیلوانیا باقی مانده است. در میشیگان ، کارگران نظرسنجی می توانند یک روز زودتر آرا processing را پردازش کنند ، اما تا روز انتخابات جدول بندی نمی شود. از آنجا که هر یک از این ایالت ها ایالت های در حال چرخش هستند ، قانونگذاران جمهوری خواه در هر یک از این ایالت ها نیز اجازه نداده اند که آرا weeks هفته ها قبل پردازش شود ، زیرا رای گیری از طریق پست معمولاً به دموکرات ها امتیاز می بخشد.

جو بایدن صحبت می کند به هواداران اوایل چهارشنبه. (عکس: AP / PTI)

از آنجا که سازمان خبری نتوانسته است از نظر ریاضی برنده ای را نمایش دهد ، هر دو نامزد ریاست جمهوری سعی کردند بر اوضاع کنترل کنند. بادن در اوایل صبح چهارشنبه (به وقت ایالات متحده) در یک سخنرانی در دلاور ، بایدن گفت که “احساس خوبی درمورد وضعیت ما دارد.” وی در مورد پیروزی در برخی از کشورهای مهم میدان نبرد خوشبین به نظر می رسید ، اگرچه گفت که اعلام کرد که وی پیروز انتخابات نیست جای او یا ترامپ است.

در عرض چند دقیقه از سخنرانی ، رئیس جمهور ترامپ به دروغ توییت کرد که “ما هستیم بزرگ است ، اما آنها سعی می کنند انتخابات را بدزدند. ما هرگز اجازه نمی دهیم این کار را انجام دهند. پس از بسته شدن نظرسنجی ها نمی توان رأی داد! “

ما بزرگ هستیم ، اما آنها تلاش می کنند انتخابات را بدزدند. ما هرگز اجازه نمی دهیم این کار را انجام دهند. پس از بسته شدن نظرسنجی ها نمی توان رأی داد! – دونالد جی ترامپ (realDonaldTrump) 4 نوامبر 2020

از زمانی که رئیس جمهور سعی کرد پیش از موعد رئیس جمهور ادعا کند پیروزی ، توییتر این توییت را گمراه کننده نشان داد. اما این موضوع جدید نبود. ترامپ و دستیارانش بارها سعی کرده اند شک و تردید در مورد رای گیری از طریق پست برای روزهای قبل از انتخابات ایجاد کنند. در یک جلسه مطبوعاتی در ماه سپتامبر ، ترامپ حتی هنگامی که از او س wouldال شد که اگر از دست بدهد به انتقال مسالمت آمیز قدرت متعهد می شود ، حتی گفت “خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد”. وی رأی گیری های پستی را (بسیاری از ایالت ها قوانین رای گیری خود را برای نامه های پنهانی / غیابی به دلیل همه گیری گسترش داده اند) “فاجعه” خوانده و بارها تقلب گسترده و بدون شواهد را ذکر کرده است (شواهد خلاف این را نشان می دهد).

حتی اگر نظرسنجی ها بسته شده باشد ، چندین ایالت شمارش آرا allow را مجاز می دانند که تا روز انتخابات به مارک پست رسیده اند اما پس از آن می رسند. به همین دلیل است که کارشناسان سیاسی آمریکایی مدتهاست که مردم را در مورد “سراب قرمز” و “سراب آبی” هشدار می دهند که این برداشت هایی است که می تواند به دروغ به ملت امیدوار باشد که قبل از شمردن همه آرا ، یک جمهوری خواه یا یک دموکرات پیشرو باشند.