گفتگوی WLA-CdM: رهبران جهانی ، از جمله بان کی مون و هیلاری کلینتون ، برای بحث در مورد چند جانبه گرایی عصر جدید

همه گیر ، دیجیتالی سازی و دیجیتال Covid-19 تغییرات آب و هوایی جهانی پیچیده ایجاد کرده است که در آن شهروندان به نهادهای ملی و بین المللی بی اعتماد هستند و رهبران سیاسی در سراسر جهان به دنبال حل مشکلات فراملی هستند. این بی اعتمادی و عدم تلاش جمعی منجر به فقدان همکاری جهانی شده و فشار بر چندلایه بودن را تحت فشار قرار داده است.

برای احیای مجدد این چارچوب همکاری جهانی در میان چالش های معاصر ، اعضای اتحادیه رهبری باشگاه باشگاه مادرید (WLA) -CdM) قرار است میزبان گفتگوی سیاستگذاری سالانه خود در مورد “چند جانبه گرایی باشد که ارائه می دهد”.

گفتگوی سیاستی که از 28 تا 30 اکتبر به صورت آنلاین برگزار می شود ، با هدف ایجاد “فراخوان عمل” انجام می شود. با توصیه هایی برای دستیابی به همکاری جهانی موثرتر و کارآمدتر برای مقابله با چالشهای فوری.

گفتگو با اعضای اتحادیه رهبری اتحادیه جهانی باشگاه مادرید ، نمایندگان دولتها و سازمانهای بین المللی ، محققان و رهبران جامعه مدنی برگزار خواهد شد.

برخی از سخنرانان ذکر شده عبارتند از: بان کی مون ، دبیرکل سابق سازمان ملل ، میشل باشلت ، کمیسر حقوق بشر سازمان ملل و گوردون براون ، نخست وزیر پیشین انگلیس. سخنرانی اختتامیه توسط وزیر امور خارجه پیشین ایالات متحده هیلاری کلینتون انجام خواهد شد.

گفتگوی سیاست ها با بنیاد برتلسمان و با مشارکت وزارت خارجه فدرال آلمان و بنیاد رابرت بوش برگزار می شود.

پس از پایان گفتگو ، WLA-CdM ، Bertelsmann Stiftung و سایر شرکا با هدف استفاده از توصیه های سیاستی خاص در فراخوان اقدام ، حمایت از یک سیستم چند جانبه پیشرفته ، یک م institutionalسسه نهادی م effectiveثرتر و جهانی تر استفاده می کنند. همکاری برای سالهای آینده این موارد به ویژه فرآیند UN75 ، UN2020 ، ریاست اتحادیه اروپا آلمان و همچنین مکالمات مهم دیگری را که در این زمینه برگزار می شوند تغذیه می کنند.