زن سر بریده شد ، 2 نفر در حمله با چاقو به کلیسای فرانسه

کشته شد

یک مهاجم چاقوکار در یک حمله تروریستی به کلیسایی در شهر فرانسه در فرانسه یک زن را سر برید و دو نفر دیگر را کشت. به نقل از رویترز ، پلیس گفت که در روز پنجشنبه خوب است.

گفته می شود که قمه زنی وحشتناک در داخل کلیسای نوتردام دو نیس رخ داده است.

شهردار نیس ، کریستین استروسی ، که توضیح داد این حمله به عنوان تروریسم ، در توییتر اعلام کرد که این اتفاق در کلیسای نوتردام شهر یا نزدیک آن رخ داده است و پلیس مهاجم را بازداشت کرده است.

استروسی گفت که مهاجم عبارت “الله اکبر” را فریاد زده است ، یا خدا است بزرگترین. اعتقاد بر این است که یکی از افرادی که در داخل کلیسا کشته شده است مسئول کلیسا است ، استروسی گفت.

شهردار نیس:

تروریست هنگام حمله فریاد الله اکبر را سر داد. # فرانسه pic.twitter.com/IYE0YL8fDm

— FJ (@ Natsecjeff) 29 اکتبر 2020

مهاجم حتی پس از بازداشت نیز مرتبا فریاد “الله اکبر” را می کشید ، استروسی گفت. استروسی به خبرنگاران گفت: “مهاجم مشکوک به چاقو هنگام بازداشت توسط پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، وی در حال انتقال به بیمارستان است ، وی زنده است.” / استروسی گفت: “دیگر کافی است.” “اکنون زمان آن فرا رسیده است که فرانسه خود را از قوانین صلح معاف کند تا بتواند به طور قطعی اسلام فاشیسم را از قلمرو ما پاک کند.”

“قربانیان به طرز وحشتناکی کشته شدند” < / strong>

پلیس گفت که سه نفر در این حمله کشته و تعداد زیادی زخمی شده اند.

یک منبع پلیس گفت یک زن سرش را قطع کرده است. سیاستمدار فرانسوی ، مارین لوپن ، همچنین از قطع سر در این حمله گفت. استروسی گفت که قربانیان “به طرز وحشتناکی” کشته شده اند.

“وی بدون اشاره به روشهایی که علیه معلم شجاع در Conflans Sainte Honorine ، ساموئل پاتی استفاده شد ، مطابقت دارد.” معلم فرانسوی اوایل این ماه در حمله ای در حومه پاریس سر بریده شد. استروسی گفت: زنی قصد فرار از داخل كلیسا را ​​داشت و به یك بار در روبروی ساختمان فرار كرده بود.

دادستان مبارزه با تروریسم فرانسه گفت كه از وی خواسته شده تا در مورد این حمله تحقیق كند.

حمله دوم در یک ماه

این حمله در حالی صورت می گیرد که فرانسه هنوز از قمه زنی در اوایل این ماه معلم دبیرستان فرانسوی پتی توسط خودداری می کند مردی از نژاد چچنی.

مهاجم گفته بود که می خواهد پتی را به دلیل نمایش کارتون های دانش آموزان حضرت محمد در یک درس مدنی مجازات کند.

بلافاصله مشخص نیست که آیا حمله روز پنجشنبه به کاریکاتورهایی متصل شد که مسلمانان آن را کفرآمیز می دانند.

(با ورودی های رویترز)

همچنین بخوانید | معلم فرانسوی ، که کارتون های محمد را به دانش آموزان نشان می داد ، سر برید. ماکرون آن را “حمله تروریستی اسلامگرا”

همچنین بخوانید | القاعده شارلی ابدو را به دلیل بازنشر کارتون های محمد تهدید می کند: گزارش