زنان در عکس پرچم ویروسی امارات متحده عربی و اسرائیلی تبدیل به چهره توافقنامه صلح تاریخی

عکس نورا علاوادی ساکن امارات متحده عربی با رونی گونن اسرائیلی با پرچم های مربوط به آنها در پس زمینه رسانه های اجتماعی برج خلیفه اخیرا در شبکه های اجتماعی برج خلیفه منتشر شد.

تصویر دو زن از بالای آسمان خراش ، هنگامی که پرچمهایی را بر پشت نگه داشتند ، ابتدا توسط حسن ساجوانی ، نویسنده ، تاجر ، نویسنده اماراتی در بستر رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

..
صلح با سیاستمداران آغاز می شود و با جوانان ادامه می یابد pic.twitter.com/jgmHl7T35c

– شاه نورا ( thekingnorah) 11 اکتبر 2020

طی چند ساعت ، این عکس ویروسی شد و توسط بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل و ایوانکا ترامپ ، مشاور رئیس جمهور دونالد ترامپ ، نخست وزیر اسرائیل به اشتراک گذاشته شد یا توئیت شد ، طبق گزارش در خلیج فارس اخبار.

“تصویری هیجان انگیز از دبی. صلح برای صلح دوستان جدیدی در خاورمیانه ایجاد می کند. “نتانیاهو در حالی که عکس را با ایموجی های پرچم هر دو کشور به اشتراک می گذاشت ، ارسال کرد.

-. pic.twitter.com/hzuaWemp3I

– بنیامین نتانیاهو (netanyahu) 6 اکتبر 2020
ایوانکا ترامپ نوشت: “عکس عالی از دبی”.

از طرف پادشاه نورا ، نورا علاوادی در توییتر “دختری از عکس پرچم های امارات و اسرائیل در دبی” شد.

داستان پس از عکس اصلی چیست

در صحبت با گلف نیوز ، نورا گفت که همه این اتفاقات به دلیل یک اتفاق افتاده است. “زنی که پرچم اسرائیل را در دست دارد ، رونی گونن ، یک وبلاگ نویس سفر از اسرائیل است. به نقل از نورا ، به نقل از نورا ، وی برای ملاقات با من بود و من توسط شخصی به وی معرفی شدم.

نورا گفت: رونی از وی پرسید که آیا می تواند برای عکسبرداری از وبلاگش به او بپیوندد تا ضربه’. این یک عکس مثبت از نورا بود.

وقتی به تراس یک برج 80 طبقه رو به روی برج خلیفه رسیدند ، زنان متوجه خطری شدند که برای تیراندازی می کردند.

“وقتی ما به آن مکان رسیدم ، قلبم فقط از سینه بیرون افتاد! ما تمام خدمه و تأییدیه امنیتی را با خود داشتیم. اما هرگز نمی دانستم که تا آن زمان ترس از ارتفاع داشتم. من حتی وقتی به [عرشه رصد در] برج خلیفه رفتم ، هرگز از ارتفاع چنین ترس نداشته ام. در آن فضای باز بالای 80 طبقه ترسناک بود. “نورا گفت.

نورا گفت که رونی نیز ترسیده است. “او نمی خواست حتی یک عکس بگیرد زیرا فکر می کرد قرار است سقوط کند. اما من روده بیشتری داشتم که با آن کنار بیایم و با ترس روبرو شوم. به خودم گفتم – فقط این کار را بکن. این برای یک هدف خوب است. من به رونی گفتم ، نگران نباش ، اجازه دهید این کار را انجام دهیم. من آن کلمات کوچک را گفتم و دست او را گرفتم. به لبه نزدیکتر رفتیم. ما آنجا ایستادیم و او به اندازه کافی اعتماد به نفس پیدا کرد. “

هنگامی که تصاویر بیرون آمد ، نورا گفت که متوجه شد که آنها هنوز هم دست یکدیگر را گرفته اند و به یکدیگر لبخند می زنند.

نورا در مورد هدف قرار گرفتن توسط برخی از رسانه های اجتماعی ، به گلف نیوز گفت: “من به خودم و آنچه برای کشورم انجام دادم افتخار می کنم. من می خواهم چیزهای بیشتری برای کشورم خلق کنم. برای انجام آن باید روده داشته باشید. و من با آن روده بزرگ شدم ، به لطف پدرم که بزرگترین الهام من است. “

همچنین بخوانید | هند می تواند به فلسطینی ها کمک کند ، اسرائیلی ها به توافق می رسند: مشاور دیپلماتیک رئیس جمهور فلسطین | اختصاصی

همچنین بخوانید | نه اگر ، وقتی: جاده روابط سعودی با اسرائیل با احتیاط