شهر اعتیاد در شنژن ابتدا زمان مرخصی را برای چین

اجباری می کند

قطب فناوری جنوب چین در شنژن ، معروف به ساعتهای طولانی کار خود ، به اولین شهر چین تبدیل خواهد شد که نیاز به مرخصی استحقاقی کارگران دارد. برای کمک به کاهش فرسودگی شغلی که ممکن است در سایر مناطق کشور نیز تکرار شود ، حرکت می کند.

از سال آینده ، کارفرمایان باید مرخصی استحقاقی را “دقیقاً اجرا کنند” ، به طوری که کسانی که “از نظر جسمی و جسمی کار سنگین دارند ، می توانند جلوی بیش از حد فرسودگی شغلی ، “مطابق مقررات مصوب در ماه اکتبر و که اخیراً توسط کمیته کار شهرستان توضیح داده شد ، شنژن نیوز با حمایت دولت روز سه شنبه گزارش داد.

مرخصی با حقوق متفاوت است اما معمولاً کارمندان پس از یک سال کار پنج روز مرخصی می گیرند . در حالی که این مرخصی در قوانین کار چین نوشته شده است ، اجرای قانون اغلب بی احتیاط است و توسط کارفرمایان نادیده گرفته می شود.

ساعت در بخش فناوری چین ، که فرهنگ “996” ، که به کار از 9 صبح تا 9 اشاره دارد ، طاقت فرسا است. بعدازظهر ، شش روز در هفته ، اغلب جشن گرفته می شود.

رئیس Alibaba Group Holding 9988. جک ما رئیس HK سال گذشته پس از نوشتن یک پست وبلاگ در ستایش فرهنگ 996 به عنوان “یک برکت بزرگ” با واکنش شدید مواجه شد. وی بعداً یک چرخش عمومی انجام داد.

در شنژن ، غول های فناوری از جمله Huawei Technologies Co [HWT.UL] ، Tencent Holdings 0700.HK ، SZ DJI Technology Co Ltd ، فرهنگ 996 رواج دارد.

دولت شنژن در ژوئن گفت كه اصلاحات آينده تنظيم بهداشتي براي بقيه چين نمونه اي است.

در اين سند مشخص نشده است كه چند روز مرخصي استحقاقي تحت اين قانون اجرا خواهد شد. قانونی که برای “کارکنان” اعمال می شود ، وضعیت پیمانکاران کمتر مشخص است. علاوه بر مرخصی استحقاقی ، کارمندان در هفته های تعطیلات سال جدید قمری و ملی در ماه اکتبر مرخصی می گیرند.

چندین کارگر فناوری شنژن از این قوانین استقبال کردند ، اما همچنان در مورد اجرای آنها شک داشتند. ون ، که در حال حاضر در یک سازنده گوشی استخدام شده و قبلاً در Tencent کار می کرد ، گفت: “در بسیاری از موارد ، من اضافه کار می کنم زیرا کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.” “تا حدودی می توان گفت كه من” داوطلبانه “اضافه كار می كنم.”

ماه گذشته ، رئیس جمهور شی جین پینگ به مناسبت چهلمین سالگرد منطقه ویژه اقتصادی این شهر بازدید كرد و به شنژن استقلال بیشتری برای بازار آزمایشی اعطا شد. اصلاحات.